Villaggio Blu Marlin

Itálie, Lido Adriano, Viale Caravaggio 40
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis lokality

Lido Adriano leží 12km jižně do historického města Ravenna. Oceníte zde především širokou písčitou pláž s pozvolným vstupem do moře. Město nabízí menší aquapark, úterní nákupní trhy, večerní projížďky vláčkem. K odpočinku a posezení zvou místní pizzerie, cukrárny, restaurace. Široká nabídka výletů: Ravenna , San Marino, zábavný park Mirabilandia (www.mirabilandia.it), italia v miniatuře, delfinárium v Rimini a další.

Popis ubytování

Uzavřený areál s bazénem, ubytování je v jednopatrových řadových vilkých. Areál nabízí sportoviště, tenisové kurty, dětské hřiště. Má ideální podmínky pro rodiny s dětmi. Parkování na nehlídaném parkovišti před areálem.

Pláž

cca 200 m, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře

Strava

vlastní, plně vybavený kuchyňský kout

Typ ubytování

Apartmán BILO pro 2 nebo 3 osoby: dvoupokojový apartmán, 1x dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem, koupelna/wc, terasa

Apartmán TRILO pro 4, 5 nebo 6 osob: třípokojový apartmán mezzonetového typu: 1. patro: 2x dvoulůžková ložnice, přízemí:obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem, koupelna/wc, terasa s posezením a grilem

Cena zahrnuje

7x ubytování, spotřebu energií, lůžkoviny, ručníky, klimatizace a závěrečný úklid (za podmínky, že klient zanechá v AP čistě uklizený kuchyňský kout)

Povinný poplatek

pobytová taxa 1 EUR / osobu nad 14 let / den, vratná kauce 100 EUR / apartmán

Cena nazahrnuje

pes 70 EUR / týden, plážový servis 25 EUR / den (1x slunečník + 2x lehátko)

Itálie - Emilia Romagna - Lido Adriano

Spolu s hlavním městem Bologna, kde jsou situovány středověké paláce kolem dvou hlavních náměstí, Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno, lákají k návštěvě města jako Ferrara se svou dominantou - vodním hradem "Castello Estense", Ravenna, jež dává na obdiv své dva vysoké benátské sloupy a baziliku "San Vitale". Za návštěvu stojí i pevnost Montebello pár kilometrů od Rimini patřící Malatestům, která přibližuje zajímavou historii této významné rodiny a život vojáků na této obranné tvrzi, ale i záhadný příběh holčičky s modrými vlasy jménem Azzurrina. Nesmíme ještě opomenout nejstarší evropskou republiku San Marino vzdálenou 30 km západně od Rimini rozprostírající se na svazích hory Monte Titano, která má vlastní mincovnu, poštovní známky, reprezentační fotbalové mužstvo a dokonce i tisícičlennou armádu. Údajně ji založil Sv. Marin, poustevník a kameník žijící ve 4. století, jenž byl nucen uprchnout před císařem Diocletianem, který pronásledoval křesťany.

 

Výlety:
MIRABILANDIA - jeden z největších zábavných parků v Itálii, kde si na své přijdou malí i velcí návštěvníci. Kromě atrakcí, zde probíhají představení s různou tématikou, 3D kino nebo si můžete odpočinou na pláži s bílým pískem . Doporučujeme celodenní návštěvu, vstupné od 20 Eu/os.
SAN MARINO - Republika San Marino leží asi 55 Km od Raveny na hoře Monte Titano a její vznik se datuje od roku 1261. Pro vstup není nutné překročit žádné hranice. Do města se vstupuje branou " Porta San Francesco ", kde stojí stejnojmenný kostel. Mezi další významné památky patří Palazzo Publico, Basilika di San Marino, pevnosti La Rocca Guraita a Franta s věží Montale.
RAVENNA - dříve toto město leželo přímo u moře, dnes je vzdáleno asi 12 km. Roku 402 se stalo hlavním městem západořímské říše. Náměstí Piazza del Popolo je centrem města, dále neopomeňte navštívit baziliku San Vitale z 6. st., kde je národní muzeum, mauzoleum Galla Placida, bapisterium Battisterio Neoniano, které vyniká štukovou a mozaikovou výzdobou - od Lida Adriana je město vzdáleno 10 km, možnost individuální návštěvy města s místní autobusovou dopravou (1Eu/cesta)

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Základní ceník
14.9.2024 - 21.9.2024
8 dní / 7 nocí
Bez stravy
Vlastní doprav
osoba
Apartmán MONO pro 4 osoby
Apartmán MONO pro 4 osoby
15 730 Kč
Cena celkem
15 730 Kč
Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Termíny zájezdu

Nástupní místa:
Praha
Benešov
Tábor
Datum
Počet dní
Počet nocí
Doprava
Strava
Cena od

Č e r v e n   2 0 2 4

28.6.2024 - 7.7.2024
10 dní
7 nocí
Autobus
Bez stravy
9 629 Kč / os.
Při obsazení 5 osobami
Vybrat
L
Last-minute
29.6.2024 - 6.7.2024
8 dní
7 nocí
Vlastní
Bez stravy
6 634 Kč / os.
Při obsazení 5 osobami
Vybrat
L
Last-minute

Č e r v e n e c   2 0 2 4

S r p e n   2 0 2 4

Z á ř í   2 0 2 4