Zábavné parky v Maďarsku

AQUAWORLD RESORT BUDAPEŠŤ

Jeden z největších vodních komplexů v Evropě se nachází severně od Budapešti a se svými 11 obrovskymi skluzavkami a s bazénem s vlnami a surfovou plochou zaručuje nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu během celého roku.

Aquaworld je idální místo k potápění, k surfování a k nekonečnými vodními zážitky.Třeba  Bongo Kids Club playhouse  zaručuje dětem bezpečné plavecké zážitky a v restauraci Fast and Fine si najdou klidnou relaxaci jak rodiče tak i děti.
Pláž, zahrada, venkovní bezény:  2 pro děti, 1 pro plavce a 1 zážitový bazén, vnitřní plavecký bazén a zážitkový vnitřní bazén, vlny, a obrovské skluzavky, restaurace jsou v provozu.

LINK: https://www.aquaworldresort.hu/en/aquaworld/aquaworld

AQUATICUM DEBRECEN TERMAL - MEDITERAN AQUAPARK

V příjemném vnitřním prostředí mezi palmovými stromy se na vás těší termální a wellness park vč. hotelu se svými skluzavky, jacuzzi a se sklenemými domy. Jsou zde k mání vlny, bazén pro děti, bezén pro miminka, zážitkový bazén s 12-ti různými skluzavky, s lezeckou stěnou, s vodními balóny, s vodním vrtulníkem, s jeskyní, s whirpoolem, s gejzíry,  a s vodními masáží. To vše se na vás těší a zajistí nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.Navíc ve wellnessu si můžete využít službu tzv. masáž s lavovými kameny, různé terapie na obličej a také masáže pro děti a miminka.

LINK: https://hotel.aquaticum.hu/hu

AQUARENA MOGYORÓD

Pouhých 23 km od Budapešti, v Mogyoródu, stojí ztělesnění všech aquaparku se svými skluzavkami nad a pod zemí. Aquarena má 1,5 km dlouhou trať skluzavek, 15 bazénů a vodní skluzavky. Vedle těchto bazénů a zážitků Aquarena zajišťuje svým návštěvníkům na ploše 5500m2 další lákadla třeba beach-ball, vodní fotbal nebo badminton

LINK: http://www.aquarena.hu/

BALATONFÜRED - ANNAGORA AQUAPARK

Annagora vám nabízí nejen nezapomenutelný výhled na jezero Balaton, ale také venkovní i vnitřní  bazény, skluzavky a mnoho dalších aktivit, které vám zaručují ničím nerušenou relaxaci. Zde se nachází druhý největší bazén v Maďarsku s umělým vlnobitím, 12 obrovských  a dlouhých skluzavek a tobogánů a dále 3 dětské bazény se skluzavky pro děti. Zde každá generace najde dokonalou relaxaci dle svých představ nebo naopak hledané vzrušení. Dále jsou zde k mání kosmetické služby, wellness služby jako třeba masáž, sauny, ledová jeskyně, pára a vířivka. Kapacita zážitkových bazénů je 2500-3500 lidi, a ve wellness části mohou být až  100-150 najednou.

LINK: https://annagora.com/en/

AQUAPARK HAJDÚSZOBOSZLÓ

Venkovní aquapark nabízí svým návštěvníkům džungle togobánů a skluzavek, se stříkajícími slony v dětském bazénu. Pár kroků opodál se nachází vnitřní zážitová lázeň vč. kina /s koupáním/, jeskyně, římská lázeň a obrovský tropický bazén  s dechberoucími dekoracemi.

Aqapark nabízí svým návštěvníkům 9 různých typů tobogánů a skluzavek ze kterých spadnete do vody z výšky až 10 metrů. K relaxaci a ke koupání  jsou dále k dispozici venkovvní bezény a pomalu tekoucí řeka pro každou věkovou skupinu. Pro nejmenší jsou k dispozici mini skluzavky a vodní hrádek, a vodní hřiště.

LINK: https://hajduszoboszlo.hu/en/aquapark

ZALAEGERSZEG AQUACITY

Tento vodní ráj ve střední Evrope nabízí 6000m2 vodní plochy s mnoha různymi bazény, vodními skluzavky a tobogány jak nad zemi tak i ve vodě. Je zde 7 obrovských skluzavek, a největší vlnobití v Maďarsku. Dále je zde pomalu tekoucí řeka, skákací můstek nebo stěna na lezení nad vodou a k relaxaci slouží zdejší jacuzzi. Dále pro děti a  miminka je zde specilání bazén. Pro milovníky sportů je zde fotbalové hřiště, beach volejbal a venkovní fitness park.

LINK: http://www.aquacity.hu/en/