Zábavné parky v Chorvatsku

GLAVANI PARK / ISTRIE

Glavani park je lanové centrum, které patří mezi evropskou špičku. Najdete ho na Istrii v malé malebné vesničce Glavani, ležící mezi městy Vodnjan (10km) a Barban (6 km). Otevřeno zde mají po celý rok.
Glavani park poskytne zábavu i vzrušení celé vaší rodině. Zabaví se zde každý návštěvník bez ohledu na věk! Těšit se můžete na skvělé stezky pro dospělé a také tratě pro děti. Do parku chodí za dobrodružnou zábavou chorvaté i turisti, kteří jsou v Chorvatsku na dovolené. Kromě lezení po lanech a houpání v sítích, zde na vás čekají ochočená zvířata, dobré jídlo i pití a milý personál.
Pokud chcete strávit den plný relaxace a zábavy v pěkném místě, pak navštivte Glavani park
LINK: https://www.glavanipark.com/en/

ISTRALANDIA AQUAPARK / ISTRIE


Připojte se k tisícům spokojených rodin s dětmi, které si užívají nespoutanou vodní zábavu v krásném moderním Aquaparku Istralandia během své dovolené v Chorvatsku. Aquapark Istralandii najdete na pobřeží nejsevernější části poloostrova Istrie, v Novigrad-Nova Vas > Brtonigla, 12 min. jízdy autem z letoviska Novigrad (Istra) a nabízí opravdu všechno nej, navíc za přijatelnou cenu... Těšit se můžete na úžasné vodní atrakce, bazény pro dospělé i děti, tobogány, zábavní program pro děti s animátory, atraktivní sportovní aktivity na souši v zeleni a stínu stromů, parkování zdarma, skvělé občerstvení... Pokud nechcete utrácet za jídlo a pití, žádný problém. Občerstvení si můžete přinést svoje.
LINK: https://www.istralandia.hr

ZÁBAVNÝ PARK BIOGRAD / BIOGRAD NA MORU

FUN PARK MIRNOVEC  je novým a největším zábavním parkem v Chorvatsku.  Slavnostní otevření proběhlo v červenci 2017. Rozkládá se u letoviska Biograd na Moru, v oblasti Severní Dalmácie. Na ploše  pěti hektarů nabízí zábavu, radost a nevšední zážitky. Inspiraci čerpal investor z vyhlášených parků Gardaland v Itálii a Orlando na Floridě.  Společnost Mirnovec Pirotehnika, která je chorvatským Top specialistou na ohňostroje, filmové a zábavní efekty, investovala do parku 15 milionu eur.

Ve Fun Parku Mirnovec můžete zavítat do: "Divokého západu", "Pirátského města" nebo prozkoumat "Vesmír".  Děti i dospělí si užijí adrenalinu na kolotočích, horských drahách, katapultu a mnohých dalších atrakcích. Jsou zde sály s elektronickými videohrami, pořádají se show "bitva na pirátské lodi", představení s pyrotechnikou a ohňostroji a další akce. Nechybí ani artisti, herci, klauni  a cirkusoví baviči. Vše doplňuje kvalitní zázemí s restauracemi, bistry, bary. Park je rájem hlavně pro děti a teenagery,  mnoho zábavy si užijí i dospělí. Během svého pobytu u moře rozhodně naplánujte výlet do Fun parku Mirovac a zpestřete si Vaši dovolenou o gejzír zábavy a zážitků.

Link: https://www.funparkbiograd.com

AQUAPARK ČIKAT / MALI LOŠINJ


Aquapark Čikat na Lošinju nabízí letní osvěžení, relaxaci a vodní radovánky pro zamilovaný pár i celou rodinou. Vychutnejte si vodní atrakce: sklouzněte se na nejrůznějších toboganech, užijte si vodní masáž v bazénu s hydromasáží, zabavte se ve vodním hradu, u trysek, fontány nebo si skočte z rampy do obrovských bazénů a užijte si společně aktivní dovolenou ve vodní říši s nikdy nekončící zábavou. Nejmenší děti a kojenci najdou zábavu v mělkých stříkajících bazénech, které jsou spojené s tobogánem.Aquapark Čikat je součástí rodinného kempu Čikat a je otevřen zdarma pro hosty ubytované v kempu a za poplatek pro širokou veřejnost. Pokud trávíte dovolenou se psem, tak do tohoto kempu mají psi vstup povolen
LINK: https://www.camp-cikat.com/aquapark-in-cikat.aspx

AQUPARK FAŽANA


Aquapark Fažana, to je moře bezpečné zábavy na vodě, ve vodě i na pláži, kterou si užijí malé děti i dospívající mládež. Pokud máte rádi atraktivní sportovní výzvy, přátelské soutěžení, vzrušující dobrodružství, legrační hry a adrenalinové zážitky, pak přijďte s dětmi na divokou vodní párty a zažijte novou dimenzi letní zábavy na moderních atrakcích (nafukovací skluzavky, katapult...)
LINK: https://www.aquapark-fazana.com/en

ADRENALIN PARK SVETA ANA / KONAVLE DUBROVNIK

 


V Jižní Dalmácii můžete navštívit Adrenalin Park Sveta Ana, který najdete v malém zeleném ráji zvaném Poljice v Konavlích v Dubrovníku. Jde o krásné výletní místo vhodné pro relaxaci, zábavu i fitness. Park je otevřen pro každého bez rozdílu věku, kdo chce prožít výjimečný den plný úžasných zážitků. Zavítat sem mohou starší i mladí lidé a samozřejmě též rodiny s dětmi, školní děti, spolky a různé zájmové skupiny. Najdete zde cvičiště, paintball, trampolíny, velké nafukovací dětské skákací atrakce a balónky, kosmického trenéra, sumo arenu, zorbing, čtyřkolky (Mini Quad), lukostřelbu, rytířský kurz šermování, místa na odpočinek, outdoor soukromý prostor, a také restaurace a občerstvení.
LINK: https://www.valamar-experience.com/experience/activities/adrenaline-park-sveta-ana