Hotel Park Inn Sárvár s BUS dopravou ****

Maďarsko, Sárvár, Vadkert körút 1
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Moderní hotel Park Inn je umístěn v těsné blízkosti termálních lázní a wellness i léčebného centra, s nimiž je propojen krytou chodbou. Centrum města s historickými pamětihodnostmi je vzdáleno přibližně 15 minut volné pěší chůze. Objekt je obzvláště vhodný pro wellness, lázeňské, relaxační a léčebné pobyty, ale také pro kongresovou turistiku. Hotelové služby: Restaurace a bar La Caraffa s venkovní terasou nabízí bohaté bufetové snídaně, večeře formou bufetu se širokým výběrem národních a mezinárodních jídel. Graffiti bar nabízí lehká jídla a dezerty, osvěžující studené a teplé nápoje. Recepce 24 hodin, výtah, dětský koutek, kulečník, stolní fotbal a šipky, kongresová místnost pro 300 osob předělitelná na tři separátní místnosti, 4 další místnosti vhodné pro školení. Směnárna CZK na HUF bez poplatků, vlastní parkoviště a podzemní garáže za poplatek – platí se na místě. Hosté mají neomezený vstup do lázní (vnitřní a venkovní bazény s termální léčivou vodou, vnitřní a venkovní zážitkové bazény, venkovní plavecký bazén, „Svět sauny“ v antickém stylu (finské sauny, bio sauna, soft sauna, parní lázně, aroma terapeutické kabinky, Kneipova lázeň a masáž nohou, sluneční terasa). Fitness v sektoru lázní s profesionální asistencí, malá tělocvična, aerobic, step aerobic, dětský aerobic, kick-box, fit ball, formování postavy, gymnastika zaměřená na páteř, dechové techniky, stretching atd., v dosahu možnost využití tenisových kurtů. Kosmetika, kadeřnictví, manikúra a pedikúra, solárium.

Indikace

Revma, chronické zánětové a deformativní nemoci podpůrného a pohybového ústrojenství (okrem akutních stavů), artritida, artróza, spondylosis, zápal stavců, nemoci mezistavcových plotýnek, vysunutá plotýnka.

Strava

All inclusive: snídaně formou bufetu, oběd formou bufetu, snack, večeře formou bufetu, od 7:00 - 21:30 (káva, voda, nealkoholické nápoje a džus z automatu, čaj, pivo, víno

Typ ubytování

Hotel nabízí pokoje Standard s možností 1 přistýlky, "rodinné pokoje" = 2 pokoje Standard propojené dveřmi nebo apartmán s 1 ložnicí a obývacím pokojem s možností 2přistýlek (ro děti do 6 let). (V případě objednání "rodinného pokoje" hotel poskytne buď 2pokoje Standard propojené dveřmi nebo apartmán s 1 ložnicí a obývacím pokojem s možností 2přistýlek. Hotel předem nemůže závazně potvrdit, kterou z těchto 2 variant ubytování poskytne). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, individuálně regulovatelnou klimatizací, telefonem, TV-SAT (ČT24), rádiem, připojením na internet, trezorem, některé pokoje s balkonem (CK nezaručuje pokoj s balkonem).

Hotelové služby

restaurace - bar La Caraffa s venkovní terasou - Graffiti bar - recepce 24 hodin - výtah - dětský koutek - kulečník - stolní fotbal - šipky - kongresová místnost pro 300 osob - 4 další místnosti vhodné pro školení - Směnárna CZK na HUF bez poplatků - vlastní parkoviště a podzemní garáže za poplatek – platí se na místě

Sport, služby, zábava, relaxace

wellnes cetrum - fittness - bazény - lobby bar - možnost využítí internetu - konferenční sál (pořádání seminářů...)

Cena zahrnuje

  • Termín: 12.05. - 16.05.2024: 4 noci ubytování, all inclusive,  autobusovou dopravu, technický doprovod,  vstupné  do Sárvár lázeňského a wellness centra (sauna a fitness je k dispozici za příplatek), volné užití županů a ručníků

Povinný poplatek

místní pobytová taxa 1,70 EUR / osoba nad 18 let / noc (platba na recepci v hotelu)

Fakultativní poplatek

pes 9 EUR / noc, parkování 5 EUR  / noc

Program zájezdu: Termín: 12.05. - 16.05.2024:

  • 1.den: Teplice  4,50 hod – Lovosice - Praha...,cestou zdravotní zastávky  Po příjezdu do Sárváru ubytování, relaxace, koupání, all inclusive.
  • 2.-4.den: all inclusive, relaxace v termálních lázních.
  • 5.den: snídaně, koupání, all inclusive do 12.00 hodin  odjezd do ČR v cca 12.30 hodin. -příjezdv nočních hodinách Praha kolem 22,00hod , Teplice 23,00hod.

Maďarsko - Sárvár

Sárvár, nacházející se v západní části země, 120 kilometrů od Vídně a Grazu a 193 km od Budapešti, je malé příjemné městečko, bohaté na kulturně historické památky a turistické pozoruhodnosti. Pramen prýštící z hloubky 2000 m poskytuje léčivou vodu o teplotě 83°C, obsahující alkalie, chloridy, bróm, jód a četné stopové prvky. Odpařený solný roztok se používá pro léčení astmatu a chorob horních dýchacích cest. Jako koupelová kúra se může s vynikajícími výsledky používat pro léčení poruch pohybového ústrojí, při revmatismu, při neplodnosti, jako pooperační rehabilitace a při potížích vegetativního nervového systému.

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Základní ceník
12.5.2024 - 16.5.2024
5 dní / 4 nocí
All inclusive
Autobusem
osoba
Jednolůžkový pokoj
1. Cena na osobu / zájezd s BUS dopravou / jednolůžkový pokoj
19 350 Kč
Cena celkem
19 350 Kč
Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Termíny zájezdu

Nástupní místa:
Teplice
Litoměřice
Lovosice
Praha
Brno
Datum
Počet dní
Počet nocí
Doprava
Strava
Cena od

K v ě t e n   2 0 2 4

12.5.2024 - 16.5.2024
5 dní
4 nocí
Autobus
All inclusive
12 250 Kč / os.