Family hotel Marina Beach ***

Itálie, Lido Adriano, Viale Francesco Petrarca 457
bazén a sportovní vyžití
blízko pláže
vstup do aquaparku v ceně
půjčovna kol
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Rodinný hotel Marina Beach se nachází v privátní zahradě v letovisku Lido Adriano, přímo naproti pláži, od historického města Ravenna je vzdálen asi 5 km, do zábavního parku Mirabilandia dojedete autem do 10ti minut. Zvláštní pozornost je věnována nejmenším hostům, pro které jsou na pokoji připraveny plážové hračky (pro děti do 6ti let), hřiiště i hernička včetně kuchyňského koutku.

Vybavení: připojení na wi-fi v celém hotelu, vnitřní parkoviště, kuchňský koutek a hernička pro maminky s dětmi, zdarma půjčovna kol, bazén, hřiště na fotbálek, tenisový kurt, celý objekt je oplocen.

Pláž

100m od pláže, privátní, písečná, plážový servis v ceně (1 slunečník + 2 lehátka / pokoj), plážové osušky, plážové hračky pro děti do 6ti let, plážová taška.

Strava

plná penze - snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběrem z menu, salátový bar, dezerty formou švédských stolů, nápoje k jídlu, každou neděli aperitiv na uvítanou, každé úterý tématický večer, v pátek bohatý bufet ovoce a dezertů.

Typ ubytování

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou a WC, fén na vlasy, TV/sat, telefon, trezor, klimatizace, balkón s výhledem na moře

Cena zahrnuje

Ubytování s Plno penzí: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu s výběrem z menu a salátovým a zeleninovým bufetem; nápoje u jídla, každou neděli welcome drink v zahradě, každou středu typická večeře, každý pátek velký bufet sladkostí a ovoce v zahradě, používání plážových osušek Azzurro Club, jedna plážová taška na pokoj, jedna plážová hra na pokoj obsazený dítětem do 6 let, plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj), klimatizace na pokoji, zábava (aquagym, turnaje, miniklub 4-12 let), používání bazénu, používání kol, Wi-Fi v celém objektu.
Od konce května vstup do Azzurro Club Village v Lido di Savio s využitím tenisového kurtu, minigolfu, kabaretních večerů, představení a muzikálů (za večerní vstup na představení musí hosté starší 5 let zaplatit poplatek ve výši 1 €, který se platí přímo na pokladně parku).

Povinný poplatek

možná pobytová taxa

Itálie - Emilia Romagna - Lido Adriano

Spolu s hlavním městem Bologna, kde jsou situovány středověké paláce kolem dvou hlavních náměstí, Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno, lákají k návštěvě města jako Ferrara se svou dominantou - vodním hradem "Castello Estense", Ravenna, jež dává na obdiv své dva vysoké benátské sloupy a baziliku "San Vitale". Za návštěvu stojí i pevnost Montebello pár kilometrů od Rimini patřící Malatestům, která přibližuje zajímavou historii této významné rodiny a život vojáků na této obranné tvrzi, ale i záhadný příběh holčičky s modrými vlasy jménem Azzurrina. Nesmíme ještě opomenout nejstarší evropskou republiku San Marino vzdálenou 30 km západně od Rimini rozprostírající se na svazích hory Monte Titano, která má vlastní mincovnu, poštovní známky, reprezentační fotbalové mužstvo a dokonce i tisícičlennou armádu. Údajně ji založil Sv. Marin, poustevník a kameník žijící ve 4. století, jenž byl nucen uprchnout před císařem Diocletianem, který pronásledoval křesťany.

 

Výlety:
MIRABILANDIA - jeden z největších zábavných parků v Itálii, kde si na své přijdou malí i velcí návštěvníci. Kromě atrakcí, zde probíhají představení s různou tématikou, 3D kino nebo si můžete odpočinou na pláži s bílým pískem . Doporučujeme celodenní návštěvu, vstupné od 20 Eu/os.
SAN MARINO - Republika San Marino leží asi 55 Km od Raveny na hoře Monte Titano a její vznik se datuje od roku 1261. Pro vstup není nutné překročit žádné hranice. Do města se vstupuje branou " Porta San Francesco ", kde stojí stejnojmenný kostel. Mezi další významné památky patří Palazzo Publico, Basilika di San Marino, pevnosti La Rocca Guraita a Franta s věží Montale.
RAVENNA - dříve toto město leželo přímo u moře, dnes je vzdáleno asi 12 km. Roku 402 se stalo hlavním městem západořímské říše. Náměstí Piazza del Popolo je centrem města, dále neopomeňte navštívit baziliku San Vitale z 6. st., kde je národní muzeum, mauzoleum Galla Placida, bapisterium Battisterio Neoniano, které vyniká štukovou a mozaikovou výzdobou - od Lida Adriana je město vzdáleno 10 km, možnost individuální návštěvy města s místní autobusovou dopravou (1Eu/cesta)

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

základní ceník
7.9.2024 - 14.9.2024
8 dní / 7 nocí
Plná penze
Vlastní doprav
osoba
Nezvoleno
Cena celkem
0 Kč
Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Termíny zájezdu

Nástupní místa:
Praha
Benešov
Tábor
Datum
Počet dní
Počet nocí
Doprava
Strava
Cena od

Č e r v e n   2 0 2 4

28.6.2024 - 7.7.2024
10 dní
7 nocí
Autobus
Plná penze
27 345 Kč / os.
Vybrat
L
Last-minute
29.6.2024 - 6.7.2024
8 dní
7 nocí
Vlastní
Plná penze
24 350 Kč / os.
Vybrat
L
Last-minute

Č e r v e n e c   2 0 2 4

S r p e n   2 0 2 4

Z á ř í   2 0 2 4