Villaggio Tramonto s bazénem

Itálie, Faro Capo Vaticano
přímo u pláže
bazén
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Villaggio se nachází přímo na pláži a cca 6 km od městečka Tropea. Villaggio je umístěno va ploše 4000m2, klientům nabízí bazén s hydromasáží, recepci, bar, dětské hry, parkoviště a wi-fi (na recepci). Je možné zapůjčit si auto, kolo nebo skůtr. Ubytování je v apartmánech nebo mobilhomech.

Pláž

přímo na bílé písečné pláži, k dispozici je plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka na apartmán)

Strava

vlastní

Typ ubytování

Mobilhome pro 4 osoby - 2 pokoje s manželskou postelí, kuchyňský kout, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, TV, trezor, fén a ventilátor.

Chalet BILO pro 3 osoby - ložnice s manželskou postelí, obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, TV, trezor a fén.

Chalet TRILO pro 4 osoby - pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou, obytná místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, klimatizace, TV, trezor, fén.

Apartmán BILO pro 4 osoby - pokoj s manželskou postelí a 2 lůžky oddělené příčkou, obytná místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, klimatizace, TV, trezor, fén.

Vilka TRILO pro 4 osoby - pokoj s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky, obytná místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, klimatizace, TV, trezor, fén.

Apartmán TRILO pro 4 osoby - pokoj s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky, obytná místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, klimatizace, TV, trezor, fén.

Apartmán TRILO pro 4 osoby s výhledem na moře - pokoj s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky, obytná místnist s kuchyňským koutem, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, klimatizace, TV, trezor, fén.

Apartmán TRILO pro 5 osob - pokoj s manželskou postelí a 1 lůžkem, pokoj se 2 lůžky, obytná místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, klimatizace, TV, trezor, fén.

Apartmán QUADRILOKAL pro 7 osob - pokoj s manželskou postelí a 1 lůžkem, pokoj se 2 lůžky, pokoj s patrovou postelí, místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, klimatizace, TV, trezor, fén.

Cena zahrnuje

pronájem apartmánu / týden, pobyty sobota - sobota, ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid, spotřeby energií, plážový servis, vstup do bazénu, parkovací místo, připojení wi-fi na recepci, v apartmánech, kde se nachází klimatizace, je v ceně. Aparrtmán quadrilo má k dispozici 2 parkovací místa a 2 slunečníky + 4 křesílka na pláži.

Domácí zvířata jsou povolena.

Povinný poplatek

pobytová taxa 0,50 EUR / os. a den, děti do 14 let taxu neplatí

 

Itálie - Kalábrie - Capo Vaticano

Nejkrásnější oblast Kalábrie nese název Capo Vaticano. V těchto místech se do pobřeží zařezávají vysoké skály, které vytváří malé zátoky s romantickými písčitými plážičkami a křišťálově průzračnou vodou. Ne nadarmo pláže v Kalábrii patří mezi několik nejkrásnějších na světě.

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00