Villaggio La Fenosa s bazénem

Itálie, Via Mingardo
bazén
animační programy
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Villaggio LA FENOSA se nachází na vyvýšeném pahorku v  klidném prostředí obklopeném středomořskou vegetací,  v oblasti Národního parku Cilento, odkud je nádherný výhled na moře. Leží cca 3,5 km od centra městečka Marina di Camerota a několik minut chůze od privátní pláže (ze svahu po schůdcích). V areálu je klientům k dispozici recepce, restaurace, bar, místnost s TV, bazén (v provozu cca 21.05. - 23.09.), dětské a fotbalové hřiště, stolní tenis.

V místě je český delegát s nabídkou fakultativních výletů - lodní výlety do jeskyní podél pobřeží Marina di Camerota, Pompeje, Vesuv, Capri, PAestum, Amalfi

Pláž

cca 300 m + schody k pláži, pozvolný vstup do moře

Strava

vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)

Typ ubytování

Apartmány jsou umístěny ve zděných bungalowech, všechny mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (na vyžádání, za poplatek), kuchyňský kout a stůl se židlemi se nachází na obytné verandě. Pro každý apartmán je vyhrazeno parkovací místo.

Apartmán MONO pro 2-4 osoby: ložnice s manželskou postelí a dvěma lůžky nebo patrovou postelí. Kuchyňský kout a stůl se židlemi se nachází na obytné verandě.

Apartmán BILO pro 4-5 osob: ložnice s manželskou postelí, někde s dalším lůžkem, pokoj se dvěma lůžky nebo jedním lůžkem a patrovou postelí. Kuchyňský kout a stůl se židlemi se nachází na obytné verandě.

Cena zahrnuje

ubytování, spotřebu energií, povlečení, parkovací místo, využití bazénu

Povinný poplatek

závěrečný úklid 40 EUR / mono, 50 EUR / bilo

pobytová taxa 1EUR / osobu nad 10 let / den

klubová karta 40 EUR / osoba od 4 let v období 24.06. - 02.09.2023

plážový servis a transfer minibusem na pláž 15  EUR / osoba / týden v období 20.05. - 04.06. a 02.09. - 24.09.2023

Fakultativní poplatky

klimatizace 6 EUR / den. Zvířata nejsou nepolena.

Itálie - Kampánie - Marina di Camerota

Město Marina di Camerota se nachází v jižní části Itálie , v oblasti Kampánie u Tyrhenského moře, které nabízí krásné azurově modré moře, pláže jsou zde písčité nebo oblázkové s pozvolným vstupem do moře. Celé pobřeží je členité s množství skalních útvarů a s řadou malých pláží. Oblast Kampánie má velmi příznivé teplotní podmínky od dubna do konce října. V okolí je řada kulturních a historických památek

Možná pobytová taxa 1,50 EUR / osoba /den

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00