Valamar Meteor Hotel ****

Chorvatsko, Makarska, Ulica Kralja Petra Krešimira IV 19
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

architektonicky moderně řešený hotel na pobřežní promenádě, cca 800 m od historického centra. V roce 2020 hotel nově zrekonstruován, nabízející ubytování a služby vysokého standardu. 

Vybavení hotelu

restaurace, snack bar, směnárna, WI-FI ZDARMA, kongresový sál, kadeřnický a kosmetický salón, TV místnost, taneční terasa, zimní zahrada. venkovní aktivity bazén s mořskou vodou a vnitřní bazén se sladkou vodou, dětský vyhřívaný bazén s vodními atrakcemi, wellness centrum, sauna, whirlpool, masáže, solárium, fitness ZDARMA, tenisové kurty, půjčovna kol, animace, Maro Club - vybavené dětské herny pro děti do 7 let, aerobic, vodní sporty, tobogán.

Pláž

oblázková, cca 30 m, sprchy na pláži za poplatek.

Strava

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu

Typ ubytování

renovované klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, sejfem, minibarem, fénem, Wi-Fi, některé s možností přistýlky.

Cena zahrnuje

ubytování, polopenze

Povinný poplatek

pobytová taxa 50 Kč / osobu nad 18let / noc, dítě 12-18 let / 25 Kč / týden, parkování u hotelu za poplatek cca 5 EUR/den - platí se na místě

Fakultativní poplatek

dětská postýlka 5 EUR/den (platba na místě)

Vlaková doprava

  • cena vlakové dopravy není součástí ceny ubytování
  • klient si vybere termín ubytování ( je možný kterýkoliv den v týdnu)
  • zaškrtněte v kalkulaci, že by jste rádi obdrželi kalkulaci na dopravu vlakem a odešlete poptávku
  • poté Vás budeme obratem kontaktovat s nabídkou
  • Důležité: Cena obsahuje -vlaková doprava + transfer do letoviska. Nástupní a výstupní místo v letovisku je jedno a pevně stanovené, klient se musí v rámci letoviska na své náklady dopravit na ubytování/ do agentury.

Chorvatsko - Makarská riviera - Makarská

Město Makarská je největším letoviskem na pobřeží, které mu dalo jméno. Leží na úpatí pohoří Biokovo a se svými 12.000 obyvateli je centrem Makarské riviéry. Město bylo postaveno v benátském stylu, najdeme tu řadu historických a kulturních památek. Dnešní Makarská je především turistické letovisko s množstvím obchodů, restaurací a kaváren. V centru města se nachází přístav, odkud vyjíždějí trajekty a výletní lodi na okolní ostrovy a pobřeží..

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00