Resience Cielo Aperto

Itálie, Vason, Strada di Vason 121
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Rozlehlý komplex na panoramatickém místě, vzdálený jen pár metrů od sjezdovky, patří mezi oblíbené ubytovací kapacity ve středisku především díky, výborné poloze, rozmanité vybavenosti včetně bazénu a skvělé ceně. Komplex je tvořen 5 budovami a k dispozici má 185 apartmánů různých typů, které jsou jednoduše a účelně zařízené. Doporučujeme rodinám s dětmi a nenáročným klientům.

Vybavení residence

recepce, vstupní hala, bar, společenská místnost s TV, DVD, diskotéka, výtah, internet na recepci (za poplatek), koutek pro děti včetně hlídání, animační programy, stolní fotbal, stolní tenis, hrací automaty, parkoviště, garáž (za poplatek)

Strava

vlastní, plně vybavený kuchyňský kout

Typ ubytování

příslušenství, plně vybavený kuchyňský kout, SAT-TV, telefon, trezor, fén, téměř všechny s balkónem

MONO 2 ATTIC: 20 m2, obývací pokoj s kuchyňkou a manželskou postelí, v apartmánu je pouze jedno střešní okno
MONO 3/4: 30 m2, obývací pokoj s kuchyňkou a jedním nebo dvěma lůžky, manželskou postelí oddělenou dřevěnou stěnou
BILO 4: 35 m2, obývací pokoj s kuchyňkou a dvěma lůžky, ložnice s manželskou postelí oddělená dřevěnou stěnou
BILO 5 ATTIC: 43 m2, obývací pokoj s kuchyňkou a jedním lůžkem, ložnice s manželskou postelí a dvěma lůžky - oddělená dřevěnou stěnou, v apartmánu jsou dvě střešní okna
TRILO 6: 45 m2, obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, malý pokoj s palandou

Cena zahrnuje

7x ubytování, spotřeba energií, lůžkoviny, vnitřní parkoviště

Povinný poplatek

závěrečný úklid 40 EUR / MONO , 45 EUR BILO, 50 EUR / TRILO, pobytová taxa

Fakultativní poplatek

využií sauny 15 EUR / osobu / vstup (15 minut), bazén 25 EUR / týden nebo 5 EUR / den, dětská postýlka 35 EUR / týden, pes max. 15 kg (49 EUR / týden, parkování v garáži 5 EUR / den

Itálie - Dolomity - Monte Bondone

Na italské poměry malé Monte Bondone nabízí výhody skromného, ale dobře dostupného lyžařského střediska. Od Brennerské dálnice z Trenta jej dělí pouze adrenalinový serpentinový výjezd až 1 400 výškových metrů. Výhodami Monte Bondone jsou skromné podmínky, nepřelidněné sjezdovky a cenově příznivé ubytování i lyžování. Aktivní dovolenou lze navíc prokládat návštěvami historického Trenta.

Do střediska se neustále vrací návštěvníci, protože si uchovalo klidnější charakter. Přitom lyžování je parádní. Monte Bondone nabízí skromných 22 kilometrů sjezdovek, přesto uspokojí většinu lyžařů a hlavně rodiny s dětmi. Průměrná šířka sjezdovek je přes 30 metrů.

Specialitou je velkolepá sjezdovka Gran Pista, která patří se svými 3 550 metry k nejlepším lyžařským terénům Trentina. Převýšení přesahuje 800 metrů. V areálu se 100 % sjezdovek zasněžuje. K dispozici je snowpark s halfpipe olympijských rozměrů, boardercrossem a dalšími atrakcemi.

Na okraji střediska jsou k dispozici rozsáhlé běžecké tratě ve výšce kolem 1 550 m n. m. Krásné středisko běžeckého lyžování leží na slunečné plošině Viote a nabízí skoro 40 kilometrů perfektně upravených tratí. Celá oblast vyniká nízkými cenami služeb i ubytování

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00