Residence Il Mirto

Itálie, Marina di Camerota, Località Sirene 10
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

 Il Mirto: je nová rezidence vložená do nádherného prostředí staletých olivovníků a živých plotů Myrty, která je  harmonicky doplněná dokonale vybavenými rodinnými vilkami.

Pláž

cca 600 m

Strava

vlastní, plně vybavený kuchyňský kout

Typ ubytování

Všechny vilky mají k dispozici: kuchyň s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnici s manželským lůžkem, pokoj se dvěma samostatnými lůžky a s možností přistýlky pro 5 osobu, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, fénem. Klimatizace za příplatek. Před každou vilkou je venkovní posezení.

Cena zahrnuje

ubytování, spotřeby plynu, vody, elektrické energie, TV, fén, pračka (v areálu na žetony), povlečení a ručníky, WiFi, parkování v areálu.

Povinný poplatek

pobytová taxa 1 EUR osoba nad 10 let / den

Fakultativní poplatek

Dětská postýlka: 35€/týden, Výměna povlečení: 7€/osoba/výměna, Set ručníků: 7€/osoba/výměna, Klimatizace: 10€/den, Zvířata malých rozměrů na vyžádání za příplatek 50€/týden

Itálie - Kampánie - Marina di Camerota

Město Marina di Camerota se nachází v jižní části Itálie , v oblasti Kampánie u Tyrhenského moře, které nabízí krásné azurově modré moře, pláže jsou zde písčité nebo oblázkové s pozvolným vstupem do moře. Celé pobřeží je členité s množství skalních útvarů a s řadou malých pláží. Oblast Kampánie má velmi příznivé teplotní podmínky od dubna do konce října. V okolí je řada kulturních a historických památek

Možná pobytová taxa 1,50 EUR / osoba /den

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00