Residence Heaven

Itálie, Località Grattalori
bazén
animační program a miniclub
dětské hřiště
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Residence se nachází na klidném místě odkud je nádherný výhled na pobřeží Capo Vaticano a Liparské ostrovy. Residence je rozdělená na centrální část (vzdálena od pláže cca 500 m) a depandanci (vzdálena od pláže také cca 500 m a od centrální části cca 900 m).

V centrální části residence je k dispozici bar, restaurace, stolní tenis, společenská místnost s TV, bazén, parkoviště, minifotbal, dětské hřiště, fotbalové hřiště, animace a mini club v italštině.

Možnost příjezdu vlakem do železniční stanice Ricadi - odtud transfer na ubytování zdarma.

Pláž

cca 500 m - bílá písečná pláž, cca 900 m od pláže Groticelle, klientům je k dispozici plážový mikrobus

Strava

vlastní (plně zařízený kuchyňský kout)

Typ ubytování

Apartmán TRILO pro 4-6 osob - apartmány v centrální části - třípokojový apartmán, obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací gauč) a kuchyňským koutem, 1x ložnice s manželksou postelí, 1 x dvoulůžkový pokoj, sprchový kout / WC, TV, apartmány v 1. patře mají balkon, apartmány v přízemí terasu, všechny disponují zahradním nábytkem.

Apartmán TRILO pro 4-6 osob - v depandanci - vybavení stejné jako v centrální části, ale všechny apartmány se nachází v přízemí a disponují terasou se zahradním nábytkem.

Cena zahrnuje

7x ubytování v apartmánu, spotřebu energií, TV, využití bazénu (od 1.6. - 31.8.), plážový mikrobus, fotbalové hřiště, parkoviště, ping-pong, volejbalové hřiště

Povinný poplatek

závěrečný úklid apartmánu 50 EUR, vratná kauce 50 EUR / apartmán

Fakultativní poplatek

ručníky 5 EUR / osobu, malé zvíře - 70 EUR / pobyt, nesmí se pohybovat ve společenských prostorách rezidence

Itálie - Kalábrie - Ricadi

Ricadi je nádherná přírodní oblast, proslavená svými krásnými písčitými plážemi, skalnatými útesy a křišťálovým mořem. Nachází se nedaleko historického města Tropea. Capo Vaticano je obklopeno rozmanitou zelení a poskytuje romantický výhled na Liparské ostrovy a z některých míst až na Sicílii. Tato oblast byla turistickým světem objevena teprve před pár lety. Ten zůstal ohromen její krásou, panenskými plážemi, a zvláště pak důkladně zakonzervovaným způsobem života plným tradic.

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00