Pokoj Nikola ***

Chorvatsko
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Vítejte v objektu Nikola v Tučepi (Makarska)! Tučepi (Makarska) je ideální pro oživení a vytvoření nových vzpomínek se svými blízkými.

Ubytování Nikola nabízí ubytování až pro 2 hostů. Nádherná příroda a písčitá a oblázková pláž jsou ve vzdálenosti 50 m metrů. Sdílejte fotografie ze své zasloužené dovolené přes Internet, který máte k dispozici. Žádné davy lidí, přesně stanovený čas k jídlu ani přeplněné terasy – probuďte v sobě kuchaře, využijte dostupný Gril a dopřejte si vynikající místní pokrmy. Naplňte své večery spoustou smíchu a zábavy při popíjení místních nápojů na 8 m2 balkonu. Bonus navíc je překrásný výhled na Dvůr.

Ubytování je vybaveno veškerým potřebným vybavením pro odpočinkovou dovolenou: Klimatizace, TV, Internet. Parkování je Dostupné.

PS: Nenechte si ujít příležitost vyrazit na jednodenní výlet a ponořit se do nedotčené přírody všude kolem. Prozkoumejte všechny krásy Tučepi (Makarska), ve vzdálenosti 300 m.

Jste připraveni proměnit svou vysněnou dovolenou ve skutečnost? Zarezervujte si ubytování Nikola dokud je ještě dostupné.

Chorvatsko - Makarská riviera - Tučepi

Tučepi jsou známé nejdelší pláží na Makarské Riviéře (více než 3 km) při které se nachází nádherná stezka v aleji borovic. Fotbalové hřiště s několika menšími hřišti, tenisové centrum 'Slatina' s pěti kurty, četné pohostinské objekty přispívají bohaté turistické nabídce Tučepi, které rok od roku získávají vážná ocenění za vysokou kvalitu svých pohostinských a turistických služeb a také za upravenost místa. Den obce Tučepi se slaví na svátek Sv. Ante, 13. června a až do konce měsíce se konají tradiční setkání dalmatských klap (pěvecké sbory).

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Cena od
1 357 Kč/os.
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00