Krušnohorský Adventní autobusový zájezd na hradě Loket a Karlových Varech

Česká republika, Loket, Zámecká
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Program

Městečko Loket patří k nejhezčím v Čechách. V meandru řeky Ohře se ukrývá historický klenot s majestátným hradem. Právě tady se konají jedny z nejhezčích vánočních trhů  v Karlovarském kraji. Uvidíte zde spoustu historických řemesel, mnohé z nich si můžete vyzkoušet i na vlastní kůži a  doprovodný program středověkého trhu na nádvoří hradu. Nebude chybět zdobení perníčků a ochutnávka krušnohorské kuchyně.

Karlovy Vary jsou opravdu krásné město. Nejmenší z krajských měst na řece Ohři, ale v prosinci může nabídnout ještě více. Už tak krásná lázeňská kolonáda se vánočně ozdobí, v centru města se rozsvítí stromek a to pravé ladění na Vánoce může začít.

Cena na osobu zahrnuje

Autobusovou dopravu (Chlumec u Ústí nad Labem, Teplice, Most, Chomutov, průvodce CK

Cena nezahrnuje

vstupné na hrad Loket  175 Kč, děti a senioři  140 Kč

Česká republika - Karlovarský kraj - Karlovy Vary

Karlovy Vary leží v západní části České republiky na soutoku řek Teplé a Ohře, přibližně 120 km od Prahy. Jsou největším a nejznámějším lázeňským městem ČR.Město bylo založeno ve 14. století Karlem IV. Podle pověsti je nechal císař vystavět záhy po náhodném objevení termálních pramenů jeho loveckou družinou. Lázně se těšily přízni mnoha šlechtických rodů i bohatých měšťanů už v 16. století. Kvůli několika přírodním pohromám se z této doby zachovalo jen málo budov. Většina památek pochází z 18. a 19. století, kdy město zažívalo zlaté časy.

Karlovarská lázeňská terapie obsahuje mnoho ozdravných procedur. K léčbě se užívají jak staletími prověřené termální koupele a pitné kúry, tak i moderní metody jako kryoterapie, floating, laserová terapie apod. Klasickou lázeňskou léčbu i wellness si můžete vychutnat v karlovarských sanatoriích a lázeňských hotelech.

Během celého roku se zde koná nespočet kulturních a sportovních akcí. Mnohé si získaly přízeň karlovarské veřejnosti i turistů. Jednou z nejoblíbenějších společenských událostí je Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, který každoročně láká příznivce kinematografie z celého světa. Filmy se tu ale jen nepromítají. Díky jedinečnému prostředí a architektuře byly Karlovy Vary využity pro natáčení známých filmů.

Základní ceník
10.12.2023 - 10.12.2023
1 dní / 0 nocí
Bez stravy
Autobusem
osoba
bez ubytování
1. Cena na osobu / BUS zájezd Krušnohorský advent na hradě loket a v Karlových Varech
590 Kč
Cena celkem
590 Kč
Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Termíny zájezdu

Nástupní místa:
Chlumec u Ústí nad Labem
Teplice
Most
Chomutov
Datum
Počet dní
Počet nocí
Doprava
Strava
Cena od

P r o s i n e c   2 0 2 3

10.12.2023 - 10.12.2023
1 dní
0 nocí
Autobus
Bez stravy
590 Kč / os.