Hotel Bottamedi ***

Itálie, Andalo, Via Don Faustino Tenaglia 12
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

V centru střediska cca 50 m od hotelu najdete spoustu restaurací, barů a obchodů. Pokud Vám po náročném dni zbyly síly, můžete si zajít do vodního a relaxačního světa v Aqua In, které je vzdáleno 1,5 km. Hotel se nachází v centru městečka Andalo, pouhých 100 m od lyžařského vleku Paganella. Obchody, restaurace a bary jsou vzdálené 50 - 100 m. Skibus zdarma.

Vybavení hotelu

Pětipatrový hotel s výtahem nabízí ubytování v 39 komfortně zařízených pokojích. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, úschovna lyží, terasa, parkoviště, internetové připojení zdarma.

Strava

snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech

Typ ubytování

2lůžkové pokoje, sociální zařízení

Cena zahrnuje

ubytování ve dvoulůžkovém pokoji

Povinný poplatek

pobytová taxa 2 EUR / osobu / noc (platba na místě)

Itálie - Dolomity - Paganella

Paganella je prakticky bezchybné rodinné středisko s velmi vlídnými lyžařskými terény, atrakcemi pro děti a příjemným městečkem Andalo přímo na úpatí sjezdovek, kde se dá pořídit pobyt v hotelu za přiměřenou cenu i v hlavní sezóně. Hora se tyčí jako obrovská skalní stěna nad údolím Etschtal a brennerskou dálnicí, na jejích severních svazích se ovšem rozkládá mírumilovná síť více než 30 km lehkých až středně těžkých sjezdovek proplétajících se lesními průseky a s výhledem na skalní skupinu Brenta.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00