Hotel Aktiv -zimní / jarní nabídka s možností lyžování na Hochfichtu ***

Česká republika, Přední Výtoň
leží přímo u Lipna
vhodné pro rodiny s dětmi
oblíbený hotel
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Velmi pěkně zrekonstruovaný hotel Aktiv se nachází na pravém břehu Lipenského jezera v obci Přední Výtoň. Je poblíž rakouských hranic, 5 km od obce Lipno nad Vltavou. Motem hotelu je "Aktivně na Lipně" a zaměřuje se svými službami na turisty, kteří chtějí poznávat krásný kraj v okolí Lipna, provozovat pěší turistiku nebo cykloturistiku. Hotel se nachází v zahradě o velikosti 3000m2 ,která nabízí dostatečný prostor pro oddech a dětské hřiště .

Vybavení hoteu a areálu

Restaurace v selském stylu, letní terasa. - Víceúčelová hala 12 x 20 m pro sport i zábavu, kde je umístěn kulečník, fotbálek, šipky, pinpongový stůl, dětský koutek-vše bezplatně. Hala je vhodná i pro skupiny se sportovním nebo kulturním programem. - Volné společenské prostory hotelu - nabízí vnitřní vchodovou halu a venkovní terasu k posezení a popovídání všem , kteří nechtějí sedět v restauraci, případně chtějí konzumovat vlastní nápoje. - Parkoviště v areálu hotelu, bezplatná úschovna kol , lyží. - V celém hotelu je přístup na Wi-Fi bezplatně.

Ski areály v okolí

  • Lipno do 10 minut jízdy
  • Hochficht do 45 minut jízdy
  • Sternstein do 20 minut jízdy

Strava

Polopenze , snídaně i večeře formou bufetu

Typ ubytování

Hotel má 28 pokojů, každý má vlastní WC a sprchu, TV. Většina pokojů 2+2 je řešena jako mezonetová apartmá. Dole je umístěno sezení, které je řešeno jako 2 přistýlky, nahoře ja pak umístěno dvoulůžko. 4 pokoje (apartmá) jsou řešeny jako bezbarierové pro 3 až 5 osob

Cena zahrnuje

6x ubytování s polopenzí (neděle - sobota), parkování v areálu hotelu, místní poplatky

Fakultativní poplatek

poplatek za psa 100 Kč / den, chladnička na pokoji 80 Kč / den

Česká republika - Jihočeský kraj - Přední Výtoň

První osadníci a jejich generace sváděli těžký boj, aby v nepřístupných hvozdech vystavěli svá sídla a neustále je zvelebovali. Tento proces byl násilně přerušen vysídlením původních obyvatel po 2.světové válce v létech 1945 - 48. Vystřídali je noví dosídlenci, přicházející bez zkušeností s hospodařením v šumavských podmínkách.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00