Falkensteiner Club Funimation Borik ****

Chorvatsko, Zadar, Ulica Majstora Radovana 1
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Všechny hotelové řetězce Falkensteiner, jsou na vysoké úrovni díky svým kvalitním službám. Tento hotel splňuje následující kritéria: komfortní ubytování, vysoká kvalita nabízených služeb, restaurace s bufetovou nabídkou či výběrem z menu, bazén s lehátky a ručníky. Hotel Falkensteiner Club Funimation Borik je umístěn borovém háji, přímo u moře, v hotelovém komplexu Borik, vzdáleném cca 3,5 km od centra Zadaru. Hotel, který má celoroční provoz, je komfortně vybaven a plně klimatizován. Výtah je v každém hotelovém traktu.

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce, restaurace s terasou, aperitiv bar, směnárna, prodejna suvenýrů, kiosek, internet, parkoviště. Hotel má Thalasso & Spa centrum (2500 m2), kde je vnitřní a venkovní bazén, tobogán, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, fitness centrum, gymnastická místnost, finská a turecká sauna, relaxační místnost. Všechny bazény mají sladkou vodu, venkovní bazény nejsou vyhřívané – pouze sluncem. Vnitřní bazén, který je propojený s jedním venkovním bazénem, má teplotu ca 26-28 stupňů.

Sport a zábava

Sport a zábava je hlavní činností tohoto hotelu. Probíhají zde bohaté animace pro dospělé i děti s aktivním sportovním programem, večerní show, hry a různé soutěže. Pro děti je zde „Falky-Land“ (dětský klub pro děti od 3 do 14 let) s dětským hřištěm spojeným s venkovním dětským bazénem. Tento klub také pořádá pro děti různé zábavné programy. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, kuželky, aerobik, půjčovna jízdních kol, bohatá nabídka vodních sportů, potápění, škola potápění („Extra Divers Worldwide“).

Strava

All inclusive = snídaně a večeře formou bohatých bufetových stolů. Tematické večery, grilování, lehký oběd formou bufetových stolů. Nápoje k jídlům zdarma (místní pivo, víno, voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj). Nápoje v časech 10.00-22.00 h. v baru u bazénu. Tramontana zdarma (pivo, víno, voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj). 25.3.-7.10. all inclusive pool snack bar od 12.00-22.00 h.

Typ ubytování

Dvoulůžkové pokoje typ Comfort: cca 20 m2, nekuřácké pokoje, fén, telefon, francouzská postel, LCD sat. TV, trezor, minibar (za poplatek), chladnička, klimatizace, vana nebo sprcha, WC.

Rodinný pokoj Standard Family: cca 29 m2, nekuřácké pokoje,1 místnost, s patrovou postelí na spaní pro děti (do 160 cm), francouzská postel, LCD sat. TV, trezor, minibar (za poplatek), chladnička, klimatizace, vana nebo sprcha, WC.

Cena zahrnuje

7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji dle výběru, All inclusive, využití bazénů, animační program, wifi připojení

Povinný poplatek

pobytová taxa = dospělá osoba 320,- / osobu / týden, dítě 12.-18 let / 160,- / osobu / týden

Fakultativní poplatek

zvířecí mazlíček není možný

UPOZORNĚNÍ

Aktuální ceny a podmínky pobytu na vyžádání zašleme obratem.
Požadavek zašlete formulářem nebo na email: rezervace@teptour.cz

Chorvatsko - severní Dalmácie - Zadar

Největším městem v severní Dalmácii je 80 tisícový Zadar. Přístav leží u Jadranské magistrály a je také významným turistickým, obchodním a průmyslovým centrem celého Chorvatska. Nejvýznamnějšími průmyslovými odvětvími jsou zde lodnictví, textilnictví, potravinářství a lihovnictví. Zadar je také významný přístav. Svědčí o tom to, že odtud vyplouvají lodě s důležitými náklady do Rijeky, do Dubrovníku a také na blízké ostrovy (Pašman, Ugljan, Dugi otok). V blízkosti města se nachází úrodná plošina Ravni kotari, na které se pěstuje zelenina, ovoce, vinná réva a především odrůdy třešně maraska. Z nich se po sklizni vyrábí vyhlášený místní likér Maraschino.Severně od Zadaru leží zelené předměstí Borik, které slouží k rekreačním účelům. Nacházejí se zde hotely, soukromé apartmány, restaurace, kavárny, sportovní zařízení a městské pláže. Ty jsou převážně oblázkové, ale místy můžete narazit na kamenité a písčité. Kolem nich se rozkládá borovicový les. Pláž Borik byla ohodnocena Modrou vlajkou díky čistému moři. K aktivnějšímu odpočinku tu slouží sportovní atrakce a tobogán. V Boriku je také malý přístav, ze kterého místní pořádají výlety na loďkách pro malé skupinky na přilehlé ostrovy Zadarského souostroví

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00