Dům Olive ***

Chorvatsko
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Vítejte v objektu Olive v Tučepi (Makarska)! Tučepi (Makarska) je ideální pro oživení a vytvoření nových vzpomínek se svými blízkými.

Ubytování Olive nabízí ubytování až pro 6 hostů. Nádherná příroda a písčitá a oblázková pláž jsou ve vzdálenosti 6500 m metrů. Sdílejte fotografie ze své zasloužené dovolené přes Internet, který máte k dispozici. Žádné davy lidí, přesně stanovený čas k jídlu ani přeplněné terasy – probuďte v sobě kuchaře, využijte dostupný Gril a dopřejte si vynikající místní pokrmy. Bonus navíc je překrásný výhled na Moře, zelenou plochu a dvůr.

Ubytování je vybaveno veškerým potřebným vybavením pro odpočinkovou dovolenou: Topení, Klimatizace, Rozhlasový přijímač, TV, Internet, Dětská postýlka, Žehlička, Pračka. Parkování je Dostupné.

Nenechávejte své chlupaté mazlíčky doma! Domáce zvieratká sú vítané len po predchádzajúcej dohode s agentúrou (platí sa majiteľom na mieste)

PS: Nenechte si ujít příležitost vyrazit na jednodenní výlet a ponořit se do nedotčené přírody všude kolem. Prozkoumejte všechny krásy Tučepi (Makarska), ve vzdálenosti 6500 m.

Jste připraveni proměnit svou vysněnou dovolenou ve skutečnost? Zarezervujte si ubytování Olive dokud je ještě dostupné.

Chorvatsko - Makarská riviera - Tučepi

Tučepi jsou známé nejdelší pláží na Makarské Riviéře (více než 3 km) při které se nachází nádherná stezka v aleji borovic. Fotbalové hřiště s několika menšími hřišti, tenisové centrum 'Slatina' s pěti kurty, četné pohostinské objekty přispívají bohaté turistické nabídce Tučepi, které rok od roku získávají vážná ocenění za vysokou kvalitu svých pohostinských a turistických služeb a také za upravenost místa. Den obce Tučepi se slaví na svátek Sv. Ante, 13. června a až do konce měsíce se konají tradiční setkání dalmatských klap (pěvecké sbory).

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Cena od
3 042 Kč/os.
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00