Do Chorvatska vlakem na ostrov PAG - Novalja

Chorvatsko, Novalja, Istarska ulica 54
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Využijte pohodlné cestování vlakem a užijte si krásný týdenní pobyt u moře v městečku Novalja.Na pobytu objevíte mnohá kouzla tohoto ostrova, průzračně čisté moře s oblázkovými plážemi, skvělou středomořskou kuchyni v místních restauracích, výlet za  ochutnávkou olivového oleje v Lunu, kde se nachází prastarý olivový háj. Za ochutnávku stojí také místní červené víno Boškinac a pažský ovčí sýr, vše s jedinečnou a nezaměnitelnou chutí.

Pláž

oblázková, caa 50-200 m

Strava

vlastní v kompletně vybavených kuchyňkách v AP nebo za večeře. Na jídlo se dochází do blízké restaurace.

Typ ubytování

Ubytování je v apartmánech různé typologie pro 2 až 6 osob, každý AP má vlastní soc.zař., kuchyň.kout , balkon nebo venkovní posezení. Vzdálenost od moře je v rozmezí 50 – 200 m. Vzdálenost do centra městečka 100 – 250m.

Doprava

je zajištěna vlakem Regiojet na trase Praha – Gračac, odkud Vám již odveze autobus až do Novalji, přeprava trvá cca 2,5 hod. Ve vlaku si můžete objednat sedadlo nebo  kupé s lůžkovou úpravou. Po dobu přepravy vlakem je možné občerstvení .

Cena na osobu Komfort zahrnuje:

7 x ubytování v apartmánu pro 2 osoby, spotřeba energií, vlak s místem v kupé s lůžkem, tranzit z vlak.nádraží do Novalji a zpět, 7 x večeře, služby delegáta, zákonné pojištění CK

Cena na osobu standard zahrnuje

7 x ubytování v AP při obsazení 3 – 4 osobami, spotřeba energií, vlak - sedačka, tranzit z vlak.nádraží do Novalji a zpět,  služby delegáta , zákonné poj.CK

Povinný poplatek

pobytová taxa 350,- Kč/osoba starší 18ti let, děti 12 – 18let 250,- Kč, vratná kauce 50 EUR / apartmán

Fakultativní poplatky

pojištění Pandemic do 70 let /70 Kč / den, pojištění Standard 30 Kč / osobu bez rozlišení věku / den

Chorvatsko - ostrov Pag - Novalja

Novalja – Rušné letovisko s přístavem, vzdálená 20 km od města Pag. Leží při hlavní komunikaci, 7 km od trajektu v Žigljenu. V okolí jsou velmi krásné pláže. Nedaleká pláž Zrće z drobných oblázků s pozvolným vstupem do moře se pokládá za jednu z nejpůvabnějších na Jadranu a jezdí sem městská doprava. V okolí Novalji jsou překrásné oblázkové i písečné pláže. Ve městě jsou pláže spíše kamenité. Na východní straně města je pláž Babe. V zátoce města je písčitooblázková pláž Novalja je vzdálena zhruba 2 km od Stare Novalji a 4 km od Gajacu. Nedaleko do Novalji je známá diskotéka na pláži, kde se v průběhu dne můžete opalovat a v noci si zatancovat na místní i světovou hudbu.
Stara Novalja - Menší, turisty velmi oblíbené, letovisko Stara Novalja se nachází cca 2 km od Novalji a je ideálním místem pro rodiny s malými dětmi. Pláže s hrubým pískem lemující vnitroostrovní lagunu jsou snadno dostupné od všech našich apartmánů. Hlavní dlouhá písečná pláž pak nabízí perfektní zázemí s restaurací, toaletami, půjčovnami slunečníků, lehátek, šlapadel a loděk. Většina apartmánů se nachází poblíž malé oblázkové pláže. Pokud budete hledat zábavu a „turistický ruch“, navštivte 2 m vzdálenou Novalju. Toto živé letovisko je hlavním přístavem ostrova Pag. V malebných uličkách naleznete mnoho příležitostí k posezení v kavárnách, cukrárnách a restauracích vyhlášených místními specialitami jako je pažský sýr či pečené jehněčí maso. Příjemné rodinné apartmány v klidné lokalitě.
Gajac - Leží na severozápadní části ostrova Pag. Gajac je velké apartmánové městečko sloužící jako letní chaty původně  pro rekreaci domácích obyvatel, původně převážně Slovinců. Gajac se rozprostírá na dvou katastrálních územích, a to města Kolan a Novalja. Turistické městecko bylo zalozeno před osmdesáti lety. Je umístěno v překrásné zátoce s pohledem na sousední ostrůvek Skrdu a ostatní ostrůvky tohoto souostroví. Blízká Novalja (cca 5km) a pláz Zrce učinilla Gajac atraktivním avyhledávaným místem. Apartmán leží v klidné části, nedaleko pláže cca 150 m, do centra města cca 500 m.

Balíček KOMFORT Do Chorvatska vlakem na ostrov PAG - Novalja

Termíny balíčku

Balíček KLASIK Do Chorvatska vlakem na ostrov PAG - Novalja

Termíny balíčku

Balíček KLASIK Do Chorvatska vlakem na ostrov PAG - Novalja
10.9.2021 - 19.9.2021
10 dní / 7 nocí
Bez stravy
Vlakem
osoba
Apartmán Party Express
1. Cena na osobu / balíček Do Chorvatska vlakem na ostrov PAG - Novalja
6 990 Kč
Cena celkem
6 990 Kč
Pokračovat k poptávce Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Termíny zájezdu

Vyberte si jeden z balíčků:

Nástupní místa:
Praha
Brno
Bratislava
Datum
Počet dní
Počet nocí
Doprava
Strava
Cena od

Z á ř í   2 0 2 1

10.9.2021 - 19.9.2021
10 dní
7 nocí
Vlakem
Bez stravy
6 990 Kč / os.