Bungalovy a vila hotelu Riviera ***

Česká republika, Děpoltovice
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Krušnohorský hotel Riviera stojí u jezera v obci Děpoltovice (pošta Nová Role) vzdálené 7 km od lázní Karlovy Vary. Známé lyžařské středisko Pernink je vzdáleno 10 km. Hotel Riviera zahrnuje restauraci se zimní zahradou, konferenční místnost s barem a na břehu jezera zahradní altán s barem, tanečním parketem a otevřeným grilem, který tvoří jeho dominantu. K dispozici je také nové relaxační centrum s bazénem, vířivkou, bowlingem a saunou.

Strava

vlastní

Typ ubytování

Součástí hotelu je komfortní vila Riviera, která se nachází přibližně 200 metrů od hotelu a skládá se ze 3 komfortních apartmánů.Dále Vám Hotel Riviera nabízí ubytování v 5ti renovovaných bungalovech s novým vybavením v příjemných cenových relacích.

Bungalovy jsou vzdálené od hotelu přibližně 130metrů.Každý bungalov se skládá ze dvou ložnic (každá ložnice s manželskou postelí), 1x obývací pokoj (rozkládácí sofa pro 2osoby), předsín, 1xkoupelna se sprchovým koutem, 1xWC, kuchyňka s vybavením (lednice, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, překapávač na kávu/čaj, základní vybavení pro kuchyň), terasa s vybavením: slunečník, stůl, židle.Povlečení, osušky a ručníky jsou k dispozici v ceně. Bungalovy jsou vytápěny. Parkovací místa přímo v areálu či přímo u bungalovu.


Vila Riviera "A" Nachází se v 1. patře, je určena pro maximálně 4 osoby. Vila má balkon s výhledem na jezero, skládá se z ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje se Sat TV a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, předsíně, koupelny s vanou a sprchou. Vila disponuje Extra WC, moderní kuchyní, WIFI připojením, vlastním parkovištěm a krásnou zahradou.

Vila Riviera "B" Nachází se v 1. patře, je určena pro maximálně 4 osoby. Nemá balkon. Skládá se z ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje se Sat TV s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, předsíně, koupelny s vanou a sprchou. Mimo jiné, disponuje vila extra WC, moderní kuchyní, WIFI přípojením, vlastním parkovištěm a zahradou.

Vila Riviera "C" Až pro 12 osob, s velkou terasou :3xdvoulůžkový pokoj vč. TV (každý s možností 1-2 přistýlky), 1x velký obývací pokoj Sat TV  s rozkládací pohovkou, předsíň, 2x koupelna se sprchovým koutem, 2xWC, velká moderní kuchyně,WIFI, vlastní parkoviště, zahrada.
Všechny služby včetně relaxcentra jsou k dispozici v hotelu.

Cena zahrnuje

ubytování, povlečení, spotřeba energií, wifi, parkování, závěrečný úklid, neomezený využití bazénu v hotelu Riviera zdarma v období červenec - říjen

Povinný poplatek

rekreační poplatek 17 Kč / osobu / den (platba na místě)

Fakultativní poplatek

sauna 300 Kč / hodinu, bowling 1 dráha 300 Kč / hodinu, Příplatek za psa -175,- CZK /od 10 kg 250,- CZK/den

Česká republika - Karlovarský kraj - Děpoltovice

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00