Autobusový pobytově poznávací zájezd - Znojemsko - Hotel Bítov ***

Česká republika, Bítov
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Hotel se nachází na pomezí krajů Jihomoravského a kraje Vysočina na samém závěru Vranovské přehrady. Čistá a dech beroucí nádherná okolní příroda nabízí nepřeberné možnosti vyžití – od pěších túr, cyklistických výletů, až po tématická putování po historických památkách. V samé blízkosti hotelu můžete navštívit hrad Bítov. Ubytovaným hostům je k dispozici restaurace, noční bar, letní terasy a dva salonky. Hotel má vlastní parkoviště pro hotelové hosty. K dispozici je i prostor pro uschování kol.

Výlety

Z památek v blízkém okolí je to pak zámek Vranov nad Dyjí, zámek v Uherčicích nebo na opačné straně státní hranice rakouský zámek Riegersburg či pohádkový hrad Hardegg. Na Vranovské přehradě, která je vzdálená 350 metrů od hotelu můžete podniknout výlet na vyhlídkové lodi, či využít vodní hladiny k rozličným vodním sportům.

Strava

polopenze

Typ ubytování

Pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, TV a wifi připojením. Možnost 1,2-3 lůžkové pokoje.

Cena na osobu zahrnuje

autobus.dopravu , 6 x ubytování v hotelu Bítov s polopenzí, 2x oběd, průvodce CK, program zájezdu (bez vstupů ) zákon.pojištění CK.

Fakultativní poplatek

vstupy (ceny roku 2023): Retz prohlídka s ochutnávkou 12 EUR, hrad Bítov 160 Kč, vláček Znojemáček 200 Kč / osobu, M. Krumlov 170 Kč (Senior nad 65+)

Program zájezdu

1.den  - ranní odjezd, kolem poledne příjezd do Moravského Krumlova , na zámku prohlídka jedinečné výstavy Slovanská epopej. Následuje individuální volno ve městě na oběd. Odpolední odjezd na ubytování do Bítova hotel Bítov. Ubytování a večeře

2.den snídaně , individuální volno, možnost návštěvy místní restaurace s minipivovarem U Tesařů nebo muzea vozů Tatra v Bítově. Po večeři  na hotelu malá degustace moravských vín  a k dobré zábavě živá hudba.

3.den – po snídaní odjezd do  města Retz v Rakousku. Město má krásné historickou část, náměstí sgrafitový dům Verderberhaus. Retz je i spousta vinných sklepů a rozsáhlé podzemní  , které rozhodně stojí za prohlídku. Jeden z okruhů si projdeme , kde na závěr bude ochutnávka vína.Návrat na hotel Bítov, večeře.

4.den – po obědě půldenní BUS výlet  na zámek Vranov nad Dyjí, přemyslovský hrad, který je připomínaný Kosmovou kronikou už k roku 1100, v 17 stol. byl přestavěn na barokní zámek. Po prohlídce zámku procházka k hrázi Vranovské přehrady . Večeře na hotelu.

5.den – po snídani odjezd do premonstrátského kláštera Louka u Znojma, který patřil k nejvýznamnějším klášterům na Moravě. Dnes se tu nachází návštěvnické centrum, vinařské muzeum a prodejna vín vinařství Znovín Znojmo s možností nákupu vína. Odjezd do centra Znojma, kde prohlídku města  zahájíte projížďkou minibusem Znojemáček, navštívíte  nejzajímavější památky města se zastavením u známých vyhlídek  a s ochutnávkou  několika vzorků vín. Následuje individuální volno v centru města. Nesmíme opomenout ani znojemské podzemí, které je nejrozsáhlejším podzemním labyrintem ve střední Evropě. Odpoledne návrat do Bítova na hotel, večeře.

6.den  - individuální volno, možnost k individuální návštěvě zámku Bítov (2 km)

7.den– Odjezd z hotelu v 9:30 hod.  

Vstupy ( ceny z r. 2022)

Retz prohlídka s ochutnávkou 12,- Eur, hrad Bítov 160,- Kč, vláček Znojemáček 200,- Kč, M.Krumlov 170,- Kč/senior 65+

Česká republika - Jihomoravský kraj - Bítov

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Balíček s BUS dopravou
1.9.2024 - 7.9.2024
7 dní / 6 nocí
Polopenze
Autobusem
osoba
Jednolůžkový pokoj
1. Cena na osobu / jednolůžkový pokoj / BUS zájezd Hotel Bítov
9 800 Kč
Cena celkem
9 800 Kč
Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Termíny zájezdu

Nástupní místa:
Teplice
Litvínov
Most
Chlumec u Ústí nad Labem
Praha
Datum
Počet dní
Počet nocí
Doprava
Strava
Cena od

S r p e n   2 0 2 4

25.8.2024 - 31.8.2024
7 dní
6 nocí
Autobus
Polopenze
8 850 Kč / os.
Vybrat
V
Vyprodáno

Z á ř í   2 0 2 4