Apartmány Seaview ***

Chorvatsko
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Vítejte v objektu Seaview v Tučepi (Makarska)! Tučepi (Makarska) je ideální pro oživení a vytvoření nových vzpomínek se svými blízkými.

Ubytování Seaview nabízí ubytování až pro 4 hostů. Nádherná příroda a oblázky pláž jsou ve vzdálenosti 250 m metrů. Sdílejte fotografie ze své zasloužené dovolené přes Internet, který máte k dispozici.

Osvěžte se a stravte krásný slunečný den u Bazén venkovní. Žádné davy lidí, přesně stanovený čas k jídlu ani přeplněné terasy – probuďte v sobě kuchaře, využijte dostupný Gril a dopřejte si vynikající místní pokrmy. Osvěžte se a odpočiňte si 8 m2 terase, jsme přesvědčeni, že si ji zamilujete. Bonus navíc je překrásný výhled na Moře.

Ubytování je vybaveno veškerým potřebným vybavením pro odpočinkovou dovolenou: Klimatizace, TV, Internet, Žehlička. Parkování je Dostupné.

PS: Nenechte si ujít příležitost vyrazit na jednodenní výlet a ponořit se do nedotčené přírody všude kolem. Prozkoumejte všechny krásy Tučepi (Makarska), ve vzdálenosti 300 m.

Jste připraveni proměnit svou vysněnou dovolenou ve skutečnost? Zarezervujte si ubytování Seaview dokud je ještě dostupné.

Chorvatsko - Makarská riviera - Tučepi

Tučepi jsou známé nejdelší pláží na Makarské Riviéře (více než 3 km) při které se nachází nádherná stezka v aleji borovic. Fotbalové hřiště s několika menšími hřišti, tenisové centrum 'Slatina' s pěti kurty, četné pohostinské objekty přispívají bohaté turistické nabídce Tučepi, které rok od roku získávají vážná ocenění za vysokou kvalitu svých pohostinských a turistických služeb a také za upravenost místa. Den obce Tučepi se slaví na svátek Sv. Ante, 13. června a až do konce měsíce se konají tradiční setkání dalmatských klap (pěvecké sbory).

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Cena od
1 337 Kč/os.
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00