Apartmány Peric ***

Chorvatsko
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Vítejte v objektu Peric v Igrane (Makarska)! Igrane (Makarska) je ideální pro oživení a vytvoření nových vzpomínek se svými blízkými.

Ubytování Peric nabízí ubytování až pro 5 hostů. Nádherná příroda a oblázky pláž jsou ve vzdálenosti 200 m metrů. Sdílejte fotografie ze své zasloužené dovolené přes Internet, který máte k dispozici. Osvěžte se a odpočiňte si 15 m2 terase, jsme přesvědčeni, že si ji zamilujete. Bonus navíc je překrásný výhled na Moře.

Ubytování je vybaveno veškerým potřebným vybavením pro odpočinkovou dovolenou: Topení, Klimatizace, TV, Internet, Dětská postýlka, Pračka. Parkování je Dostupné.

Nenechávejte své chlupaté mazlíčky doma! Domáce zvieratká sú vítané len po predchádzajúcej dohode s agentúrou (platí sa majiteľom na mieste)

PS: Nenechte si ujít příležitost vyrazit na jednodenní výlet a ponořit se do nedotčené přírody všude kolem. Prozkoumejte všechny krásy Igrane (Makarska), ve vzdálenosti 70 m.

Jste připraveni proměnit svou vysněnou dovolenou ve skutečnost? Zarezervujte si ubytování Peric dokud je ještě dostupné.

Chorvatsko - Makarská riviera - Igrane

Igrane je středně velké chorvatské letovisko nacházející se na Makarské riviéře - 18 km jižně od města Makarská. Zapůsobí na vás klidem, pohodou a srdečností místních obyvatel. Mùžete si zde vybrat hned ze tří pláží - hotelovou či městskou pláž s bělostně jemnými oblázky, nebo odlehlejší přírodní, naturistické pláže. Z pobřeží je krásný výhled na nedaleký ostrov Hvar, za nímž se rýsují siluety vrcholkù poloostrova Pelješac. Objevíte spoustu malebných zákoutí.
 

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Cena od
1 504 Kč/os.
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00