Apartmány Ivan ***

Chorvatsko
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Vítejte v objektu Ivan v Krk (otok Krk)! Krk (otok Krk) je ideální pro oživení a vytvoření nových vzpomínek se svými blízkými.

Ubytování Ivan nabízí ubytování až pro 3 hostů. Nádherná příroda a betonové desky pláž jsou ve vzdálenosti 900 m metrů. Sdílejte fotografie ze své zasloužené dovolené přes Internet, který máte k dispozici. Bonus navíc je překrásný výhled na Dvůr.

Ubytování je vybaveno veškerým potřebným vybavením pro odpočinkovou dovolenou: Klimatizace, TV, Internet, Pračka. Parkování je Dostupné.

PS: Nenechte si ujít příležitost vyrazit na jednodenní výlet a ponořit se do nedotčené přírody všude kolem. Prozkoumejte všechny krásy Krk (otok Krk), ve vzdálenosti 500 m.

Jste připraveni proměnit svou vysněnou dovolenou ve skutečnost? Zarezervujte si ubytování Ivan dokud je ještě dostupné.

Chorvatsko - ostrov Krk - Krk

Krk je město na ostrově Krk, na pobřeží Krcké zátoky. Jádrem města je středověká čtvrť, labyrint úzkých křivolakých uliček; na něj navazuje přístav pro čluny a malé lodě. Nové části města jsou vilové čtvrti. Velké množství domů funguje jako penziony. Pobřeží kolem města je skalnaté, upravené pláže jsou kamínkové nebo betonové. Na pobřeží se nachází velký autokemp. Město je autobusovou dopravou spojeno s dalšími městy na ostrově; v sousedství přístavu je železniční nádraží.

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Cena od
1 560 Kč/os.
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00