Apartmán Flandria ***

Chorvatsko
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Vítejte v objektu Flandria v Vrboska (otok Hvar)! Vrboska (otok Hvar) je ideální pro oživení a vytvoření nových vzpomínek se svými blízkými.

Ubytování Flandria nabízí ubytování až pro 4 hostů. Nádherná příroda a skalnatá, oblázková, větší kamení a betonové desky pláž jsou ve vzdálenosti 100 m metrů. Sdílejte fotografie ze své zasloužené dovolené přes Internet, který máte k dispozici. Naplňte své večery spoustou smíchu a zábavy při popíjení místních nápojů na 16 m2 balkonu. Bonus navíc je překrásný výhled na Moře a zelenou plochu.

Ubytování je vybaveno veškerým potřebným vybavením pro odpočinkovou dovolenou: Topení, Klimatizace, TV, Internet, Sejf, Žehlička, Pračka. Parkování je Dostupné.

PS: Nenechte si ujít příležitost vyrazit na jednodenní výlet a ponořit se do nedotčené přírody všude kolem. Prozkoumejte všechny krásy Vrboska (otok Hvar), ve vzdálenosti 650 m.

Jste připraveni proměnit svou vysněnou dovolenou ve skutečnost? Zarezervujte si ubytování Flandria dokud je ještě dostupné.

Chorvatsko - ostrov Hvar

Nejslunnější chorvatský ostrov - ostrov Hvar - je středomořskou pohádkou. Hlavní antická křižovatka námořních tras v Jaderském moři je dnes hlavním praporkem pro neúnavné milovníky "party", kteří touží po zábavě a rodiny, které si chtějí zaslouženě odpočinout.
Historie obohatila ostrov Hvar starobylými venkovskými kamennými domky a renesančními sídly chorvatských šlechticů, které ho s nekonečnými poli levandule a borovicovými lesy umisťují mezi nejkrásnější ostrovy na světě.

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Cena od
4 012 Kč/os.
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00