Apartmán Bosiljak ***

Chorvatsko
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Vítejte v objektu Bosiljak v Jelsa (otok Hvar)! Jelsa (otok Hvar) je ideální pro oživení a vytvoření nových vzpomínek se svými blízkými.

Ubytování Bosiljak nabízí ubytování až pro 3 hostů. Nádherná příroda a skalnatá, oblázková, větší kamení a betonové desky pláž jsou ve vzdálenosti 450 m metrů. Sdílejte fotografie ze své zasloužené dovolené přes Internet, který máte k dispozici. Osvěžte se a odpočiňte si 25 m2 terase, jsme přesvědčeni, že si ji zamilujete. Bonus navíc je překrásný výhled na Zelenou plochu a dvůr.

Ubytování je vybaveno veškerým potřebným vybavením pro odpočinkovou dovolenou: Klimatizace, TV, Internet, Dětská postýlka, Žehlička, Pračka. Parkování je Dostupné.

Nenechávejte své chlupaté mazlíčky doma! Domáce zvieratká sú vítané len po predchádzajúcej dohode s agentúrou (platí sa majiteľom na mieste)

PS: Nenechte si ujít příležitost vyrazit na jednodenní výlet a ponořit se do nedotčené přírody všude kolem. Prozkoumejte všechny krásy Jelsa (otok Hvar), ve vzdálenosti 200 m.

Jste připraveni proměnit svou vysněnou dovolenou ve skutečnost? Zarezervujte si ubytování Bosiljak dokud je ještě dostupné.

Chorvatsko - ostrov Hvar - Jelsa

je přístavem na severním pobřeží ostrova Hvar a zároveň velmi oblíbeným letoviskem. Jeho obyvatelé se kromě turismu věnují tradičnímu rybolovu, vinařství, sběru a výrobě produktů z oliv, medu a levandule, kterou je celý ostrov provoněn. V městečku Jelsa je vybudován krásný městský park, najdete zde farní kostel sv. Fabiána a Šebestiána ze 16. stol., stejně jako památky mnohem starší – pozůstatky antického opevnění a římské staby.Velkou devizou Jelsy je přímé spojení rychou lodní linkou (katamaranem) se Splitem a Bolem s proslulou pláží Zlatni Rat na ostrově Brač. Jelsa nabízí i noční život v klubech a diskotékách. Okolí Jelsy má převážně přírodní skalnaté pobřeží s betonovými plochami pro slunění, vybavené převlékárnami, sprchami a lehátky. Celé pobřeží je lemováno borovými háji. Nejlepší koupání najdete jižně od Jelsy v blízkosti hotelu Hvar, kde se nacházejí i menší písečné zátoky.

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Cena od
1 672 Kč/os.
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00