Apartmán Asja ***

Chorvatsko
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Vítejte v objektu Asja v Ivan Dolac (otok Hvar)! Ivan Dolac (otok Hvar) je ideální pro oživení a vytvoření nových vzpomínek se svými blízkými.

Ubytování Asja nabízí ubytování až pro 4 hostů. Nádherná příroda a oblázková a větší kamení pláž jsou ve vzdálenosti 200 m metrů. Sdílejte fotografie ze své zasloužené dovolené přes Internet, který máte k dispozici. Žádné davy lidí, přesně stanovený čas k jídlu ani přeplněné terasy – probuďte v sobě kuchaře, využijte dostupný Gril a dopřejte si vynikající místní pokrmy. Osvěžte se a odpočiňte si 15 m2 terase, jsme přesvědčeni, že si ji zamilujete. Bonus navíc je překrásný výhled na Moře.

Ubytování je vybaveno veškerým potřebným vybavením pro odpočinkovou dovolenou: Klimatizace, Rozhlasový přijímač, TV, Internet, Dětská postýlka, Žehlička, Pračka. Parkování je Dostupné.

Nenechávejte své chlupaté mazlíčky doma! Domáce zvieratká sú vítané len po predchádzajúcej dohode s agentúrou (platí sa majiteľom na mieste)

PS: Nenechte si ujít příležitost vyrazit na jednodenní výlet a ponořit se do nedotčené přírody všude kolem. Prozkoumejte všechny krásy Ivan Dolac (otok Hvar), ve vzdálenosti 1600 m.

Jste připraveni proměnit svou vysněnou dovolenou ve skutečnost? Zarezervujte si ubytování Asja dokud je ještě dostupné.

Chorvatsko - ostrov Hvar

Nejslunnější chorvatský ostrov - ostrov Hvar - je středomořskou pohádkou. Hlavní antická křižovatka námořních tras v Jaderském moři je dnes hlavním praporkem pro neúnavné milovníky "party", kteří touží po zábavě a rodiny, které si chtějí zaslouženě odpočinout.
Historie obohatila ostrov Hvar starobylými venkovskými kamennými domky a renesančními sídly chorvatských šlechticů, které ho s nekonečnými poli levandule a borovicovými lesy umisťují mezi nejkrásnější ostrovy na světě.

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Cena od
1 672 Kč/os.
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00