Apartmán Antonia ***

Chorvatsko
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Vítejte v objektu Antonia v Stari Grad (otok Hvar)! Stari Grad (otok Hvar) je ideální pro oživení a vytvoření nových vzpomínek se svými blízkými.

Ubytování Antonia nabízí ubytování až pro 3 hostů. Nádherná příroda a oblázková a betonové desky pláž jsou ve vzdálenosti 350 m metrů. Sdílejte fotografie ze své zasloužené dovolené přes Internet, který máte k dispozici. Naplňte své večery spoustou smíchu a zábavy při popíjení místních nápojů na 9 m2 balkonu. Bonus navíc je překrásný výhled na Zelenou plochu a dvůr.

Ubytování je vybaveno veškerým potřebným vybavením pro odpočinkovou dovolenou: Klimatizace, TV, Internet, Sejf, Dětská postýlka, Žehlička, Pračka. Parkování je Dostupné.

PS: Nenechte si ujít příležitost vyrazit na jednodenní výlet a ponořit se do nedotčené přírody všude kolem. Prozkoumejte všechny krásy Stari Grad (otok Hvar), ve vzdálenosti 800 m.

Jste připraveni proměnit svou vysněnou dovolenou ve skutečnost? Zarezervujte si ubytování Antonia dokud je ještě dostupné.

Chorvatsko - ostrov Hvar - Stari Grad

Hvar je jeden z nejslunečnějších ostrovů na Mediteránu a v posledních letech se stal i světově známou ostrovní destinací. Nachází se v centrální Dalmácii mezi ostrovy Brač a Korčula. Ostrov Hvar je spojení levandule, která se tradičně pěstuje na Hvaru, modře Jaderského moře, které ho obklopuje a hojnosti slunce, kterým je zalitý, což Hvar činí atraktivní turistickou destinací v centrální Dalmácii během celého roku.

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Cena od
1 672 Kč/os.
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00