O nás

Jsme cestovní kancelář, která na trhu působí od roku 1996.  Ročně naše služby využije cca 5tisíc klientů. Jsme dlouholetí členové profesního sdružení AČCKA od roku 1997. Naše produkty prodávají autorizovaní prodejci po celé České republice  i na Slovensku. Osobním a profesním přístupem se snažíme nalézt pro naše klienty nejvýhodnější nabídku.

Nabídka zájezdů

V naší nabídce nalezte jak pobytové zájezdy tak poznávací, relaxační a zimní pobyty. Nabídka je připravena pro individuální klienty, také pro skupiny s různým zaměřením.

Specializací naší cestovní kanceláře jsou pobyty u moře v Itálii a v Chorvatsku.
Jsou to destinace, kde máme nejširší nabídku, ze které si každý vybere. Klienti si mohou zvolit typ ubytování apartmány, mobilhome, villaggo až po hotely v kategorii 2- 5*, ale i formu dopravy - letecky, individuální, autobusem, lodí.
Destinace nabízí nepřeberné množství zážitků a podnětů, především krásné pláže, historické památky, aquaparky, zábavné parky, diskotéky, zážitky v termálních lázní (především na Ischii), sportovní pobyty – soustředění  skupin (aerobic, zumba, fotbalisté, tenisté, volejbalisté, potápěči, cyklisté, lyžaři).

Pro firmy

Pro firemní klientelu zajišťujeme kompletní servis např. návštěvu  veletrhů, sympozií a seminářů.

Pro seniory

Program pro seniory nabízíme 10 let, kdy vybíráme vhodné destinace a programy, tak aby se klienti se cítili dobře a zájezd byl pro ně zážitkem. V nabídce máme zájezdy dotované Evropskou unií –senior 55+.

Dále spolupracujeme mnoha dalšími renovovanými, léty prověřenými partnery a cestovními kancelářemi, na které se můžeme spolehnout a zajistíme pro Vás zájezdy do celého světa.

Naším cílem je nejen připravit kvalitní program, ale i asertativní přístup k zákazníkům, poradit s výběrem, připravit jim vhodnou nabídku včetně servisu v místě pobytu a to jak pro skupiny tak i pro individuelní klienty.Tento servis je základem činnosti  naší cestovní kanceláře