Informace k destinaci

BENVENUTI in Italia

jste srdečně vítáni v zemi , která nabízí výborné jídlo, lahodná vína, silnou kávu, bohatou historii, nádhernou přírodu, krásné moře, svěklá lyžařská střediska i výborná golfová hřiště  a to vše podtrženo dobrou dopravní dostupností.

Itálie to je dovolená v letoviscích plných života, zábavy, discoték, nočního života, nákupu stylového oblečení. Toto Vám nabídne Lignano, Lido di Jesolo, Rimini, Ligurie, ale i  Milano,Řím,..

Itálie nabídne i místa odpočinku, klidu , relaxace například v Rosolina Mare, Lido Adriano, Cupramarittima, Marina di Camerota a další

Perlou mezi regiony je Toskánsko, které se právem pyšní úžasnými památkami - Florencie, Pizza, Siena,...s protiváhou poklidné venkovské krajiny plné vinic a romantiky.

Neopakovatelné kouzlo mají ostrovy Sardinie, Sicílie,Elba. Ischia, Capri, Liparské ostrovy. Všechny nabízejí nádherné pláže, romatické zátoky, neopakovatelnou mediteránskou přírodu plnou opojných vůní a vždy typické regionální pokrmy, které vám naplní chuťové pohárky.

Milovníci aktivní dovolené nedají dopustit na pobyt v horských střediscích Dolomit nebo u  jezera Lago di Garda, Lago di Como. Zvláště vyznavači lyžování jsou okouzleni dobře upravenými lyžařskými středisky Passo Tonale, Ponte di Legno, Bormio, Marilleva, Folgarida, Paganella, Livigno

Nesmíme zapomenout na všude přítomnou historii, starobylá města s úžasnými památkami a uměleckými díly potkáme ve věčném městě Římě, Benátky, Ravenna, Lecce,.... kam vkročíte tam Vás potká okouzlijící historie.

Itálie nabízí 360 golfových hřišť umístěných v krásné krajině v harmonii s přírodou i  rušnými turistickými centry. Národním sportem stále zůstává fotbal, který italové milují.

Pojďte a užijte si svou dovolenou plnými doušky v Itálii, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem