Villaggio Tramonto s bazénem

Itálie, Faro Capo Vaticano
přímo u pláže
bazén
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Villaggio se nachází přímo na pláži a cca 6 km od městečka Tropea. Villaggio je umístěno va ploše 4000m2, klientům nabízí bazén s hydromasáží, recepci, bar, dětské hry, parkoviště a wi-fi (na recepci). Je možné zapůjčit si auto, kolo nebo skůtr. Ubytování je v apartmánech nebo mobilhomech.

Pláž

přímo na bílé písečné pláži, k dispozici je plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka na apartmán)

Strava

vlastní

Typ ubytování

Mobilhome pro 4 osoby - 2 pokoje s manželskou postelí, kuchyňský kout, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, TV, trezor, fén a ventilátor.

Chalet BILO pro 3 osoby - ložnice s manželskou postelí, obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, TV, trezor a fén.

Chalet TRILO pro 4 osoby - pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou, obytná místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, klimatizace, TV, trezor, fén.

Apartmán BILO pro 4 osoby - pokoj s manželskou postelí a 2 lůžky oddělené příčkou, obytná místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, klimatizace, TV, trezor, fén.

Vilka TRILO pro 4 osoby - pokoj s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky, obytná místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, klimatizace, TV, trezor, fén.

Apartmán TRILO pro 4 osoby - pokoj s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky, obytná místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, klimatizace, TV, trezor, fén.

Apartmán TRILO pro 4 osoby s výhledem na moře - pokoj s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky, obytná místnist s kuchyňským koutem, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, klimatizace, TV, trezor, fén.

Apartmán TRILO pro 5 osob - pokoj s manželskou postelí a 1 lůžkem, pokoj se 2 lůžky, obytná místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, klimatizace, TV, trezor, fén.

Apartmán QUADRILOKAL pro 7 osob - pokoj s manželskou postelí a 1 lůžkem, pokoj se 2 lůžky, pokoj s patrovou postelí, místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, klimatizace, TV, trezor, fén.

 

Cena zahrnuje

pronájem apartmánu / týden, pobyty sobota - sobota, ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid, spotřeby energií, plážový servis, vstup do bazénu, parkovací místo, připojení wi-fi na recepci, v apartmánech, kde se nachází klimatizace, je v ceně. Aparrtmán quadrilo má k dispozici 2 parkovací místa a 2 slunečníky + 4 křesílka na pláži.

Domácí zvířata jsou povolena.

Služby delegáta

V oblasti je delegát, který je klientům k dispozici 1-2x týdně, nabízí a organizuje fakultativní výlety v českém nebo slovenském jazyce. Delegát však není ubytován přímo ve Villaggio Tramonto!

 

Povinný poplatek

pobytová taxa 0,50 EUR / os. a den, děti do 14 let taxu neplatí

 

Fakultativní poplatek

transfer z letiště Lamezia Terme - 120 EUR

transfer ze železniční stanice Tropea - 25 EUR

transfer ze železniční stanice Ridaci - zdrama

 

Itálie - Kalábrie - Capo Vaticano

Nejkrásnější oblast Kalábrie nese název Capo Vaticano. V těchto místech se do pobřeží zařezávají vysoké skály, které vytváří malé zátoky s romantickými písčitými plážičkami a křišťálově průzračnou vodou. Ne nadarmo pláže v Kalábrii patří mezi několik nejkrásnějších na světě.

5.10.2019 - 12.10.2019
8 dní / 7 nocí
Vlastní doprava
Bez stravy
osoba
mobilhome pro 4 osoby
mobilhome pro 4 osoby
9 200 Kč
Cena celkem
9 200 Kč
Pokračovat k objednávce Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Termíny zájezdu

Datum
Počet dní
Počet nocí
Doprava
Strava
Cena od

Z á ř í   2 0 1 9

21.9.2019 - 28.9.2019
8 dní
7 nocí
Vlastní
Bez stravy
2 663 Kč / os.
Při obsazení 7 osobami
28.9.2019 - 5.10.2019
8 dní
7 nocí
Vlastní
Bez stravy
2 663 Kč / os.
Při obsazení 7 osobami

Ř í j e n   2 0 1 9