Villaggio La Cecinella***

Itálie, Cecina, Via Francesco Ferrucci 2
bazén a sportovní vyžití
animační programy
polopenze i plná penze
wellness centrum
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Villaggio La Cecinella se rozprostírá na klidném místě, přibližně 800 metrů od moře na ploše 45.000m2. Resort nabízí svým návštěvníkům rozmanité služby, v jeho blízkosti je také cyklostezka, 800 metrů od resortu potápěčské centrum, 2,5 km surfing. Centrum letoviska Marina di Cecina se nachází cca 1500 metrů. Villaggio je dobrým výchozím bodem pro poznávání toskánských měst, památek  a termálních lázní (Pisa, Florencie, Lucca, Montecatini, Saturnia).

Vybavení: Recepce, Wi-Fi ve společných prostorech, restaurace/pizzeria, bar, minimarket, bazén pro dospělé, bazén pro děti (v provozu cca 1/4 – 30/9 v závislosti na počasí, povinně koupací čepice), snack bar u bazénu, 2 tenisová hřiště, 2 fotbalové hřiště (za poplatek), půjčovna jízdních kol (za poplatek),  lukostřelba (cca 21/6 – 6/9), stolní tenis, plážový volejbal a tenis, bocce a fitness, zrenovované hřiště pro děti 2-12 let, hrací místnost pro děti od 1 do 5 let (za doprovodu rodičů),  animace, miniklub a juniorklub v hlavní sezóně (od cca 8.6. do 7.9.), parkoviště, wellness centrum (whirlpool, aromaterapie, sauna a hydroterapie), prádelna, půjčovna jízdních kol (tři posledně zmiňované za poplatek).  Residenční část má výtah.

 

Pláž

Pláž se nachází cca 800 metrů od komplexu. V hlavní sezóně shuttle bus na veřejnou pláž (cca 8.6. – 7.9.).

Strava

Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Typ ubytování

Apartmány: Villaggio disponuje celkem 156 apartmány, rozdělených do dvou částí. Apartmány jsou vybaveny telefonem, trezorem, SAT TV a klimatizací, apartmány v přízemí jsou se zahrádkou, v patře  s terasou. Apartmány v rezidenční části mají navíc fén.

Residenční část – apartmány v přízemí nebo prvním patře: 

Mono A až pro 4 osoby (cca 25m2): Obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, manželská postel, sociální zařízení. 

Bilo B až pro 6 osob (cca 50 m2): Obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvoulůžkovou rozkládací pohovkou či dvěma rozkládacími jednolůžky, ložnice s manželskou postelí  s rozkládacími jednolůžky nebo rozkládacím dvoulůžkem, sociální zařízení.

Vilková část – apartmány v přízemí: 

Bilo C až pro 5 osob (cca 32 m2): Obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacími jednolůžky či rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí s přidaným jedním lůžkem, sociální zařízení. 

Trilo D až pro 6 osob (cca 36 m2): Obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, sociální zařízení.

Cena zahrnuje

pronájem apartmánu / 7 nocí, pobyty sobota - sobota nebo neděle - nedělě, všechny spotřeby, ložní a koupelnové prádlo s týdenní výměnou, klimatizaci, závěrečný úklid, povinný poplatek za klubovou kaartu Tessera Club (zahrnuje využívání bazénů, wi-fi, tělocvičny do 15 let, dětského koutku pro děti od 1 do 5 let, hřiště pro děti 2 - 12 let, sportovních hřišť (fotbalová jsou za poplatek) a 1 parkovací místo / apartmán. Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce v období od 1.4.2019 do 13.10.2019.

poznámka: v termínu 01.04. - 28.06.2019 a 31.08.-13.10.2019 lze zajistit i pobyty min na 2 noci, ceny k vyžádání v CK.

Povinný poplatek

pobytová taxa 1 EUR / osoba / noc, vratná kauce 200 EUR / apartmán

Fakultativní poplatek

malá domácí zvířata na vyžádání, ve vilkách, příplatek 15 EUR / den

polopenze 35 EUR / osoba / den, plná penze 46 EUR / osoba / den, děti 3 - 10 let sleva 50%

dětská postýlka + jídelní židlička 5 EUR / den

Itálie - Toskánsko

Oblast Toskánsko se nachází ve střední Itálii od hřebene Apenin k pobřežnímu pásmu Tyrhénského moře. Historicky se tot území kryje s územím antické Etrurie. Toskánsko kromě pevninského území zahrnuje i ostrov Elbu a několik dalších ostrůvků podél toskánského pobřeží. Toskánsko má rozlohu okolo 23 000 km čtverečních a žije zde přes 3,5 miliónu obyvatel.Důležitým hospodářským faktorem je pro Toskánsko cestovní ruch, který představují historická města (Florencie, Siena, Pisa aj.) i pobřežní přímořská letoviska. Oblast Toskánsko je též proslulá výrobou tmavě červeného vína Chianti

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00