Villaggio Hotel San Giuseppe ****

Itálie, Strada Statale 522
bazén
wifi
animační programy
dětský kout
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Villaggio se nachází přímo na pláži, 15 km od Tropey a Capo Vaticano. Je rozdělené na centrální část - restaurace, hotelové pokoje Turchese cca 10-20 m od pláže a depandance, kde se nachází hotelové pokoje Smeraldo, bazén s hydromasáží. Depandance je vzdálená od pláže cca 250 - 300 m. Hotel disponuje 95 pokoji, 20 pokojů je přímo na pláži a 75 se nachází v depandanci. Ve villaggiu se nachází recepce, restaurace s terasou a výhledem na moře, bar, bar u bazénu (16:00 - 19:00), prostor pro animační programy, parkoviště, dětský kout, bazén spojený s dětským bazénem, wifi na recepci. Hotelové pokoje Smeraldo, které jsou v přízemí, mají společnou terasu okolo bazénu, pokoje v 1.patře mají balkon. Villaggio má k dispozici pokoje Turchese se sociálním zařízením v přízemí, vybavené pro osoby s handicapem.

Pláž

přímo na pláži, pokoje v depandanci do 250 m, pláž je z bílého písku, soukromá pláž s plážovým servisem (slunečník, lehátko, plážové křeslo), kanoe, plážový volejbal

Strava

plná penze - kontinentální snídaně - formou bufetu, oběd a večeře - servírované na základě výběru z denního menu, 1/2 l vody a 1/4 l vína

Snídaně a večeře jsou servírované na terase s výhledem na moře, oběd je servírovaný v restauraci

Typ ubytování

Hotelové pokoje Turchese - 2-4 lůžkové - pokoj s manželskou postelí a jedním lůžkem nebo palandou, sociální zařízení, společná terasa. Tyto pokoje jsou na vyžádání.

Hotelové pokoje Smeraldo - v depandanci - 2-4 lůžkové - pokoj s manželskou postelí a jedním lůžkem nebo palandou, sociální zařízení, pokoje v přízemí mají společnou terasu okolo bazénu, pokoje v 1.patře mají balkon.

Cena zahrnuje

ubytování s klimatizací, parkoviště, plážový servis, animační programy (2.6. - 8.9.), bazén, kanoe

Fakultativní poplatek

plážová osuška - 4 EUR / den

zvíře menšího vzrůstu - 50 EUR

dětská postýlka 10 EUR / noc - hlásit při rezervaci (platba na místě)

Povinný poplatek

pobytová taxa 2 EUR / osoba nad 16 let / den

Itálie - Kalábrie - Briatico

Briatico je pomyslnou branou ke kopcovitému mysu Capo Vaticano. Je vyhledávané především letními turisty, které láká místní pobřeží s pěknými písčitými plážemi, jež jsou ideální pro strávení příjemné dovolené i přesto, že zde nenajdete tolik skalnatých zátok, jako na o něco vzdálenějším Capo Vaticanu. K návštěvě lákají nepříliš vzdálená historická městečka Pizzo a Tropea.
NOVĚ ZAVEDENÁ POBYTOVÁ TAXA: 1 EUR/ osobu (nad 18 let) / den (platba na místě)

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00