Villaggio Costa Blu - residence a mobilhomy

Itálie, Sellia Marina, Località Finocchiaro 12
blízko pláže
plážový servis v ceně
bazén a sportovní vyžití
dětský koutek a dětské hřiště
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Prázdninový komplex Villaggio Costa Blu se nachází v lokalitě Sellia Marina, na jónském pobřeží kraje Kalábire, pouhých 60 km od mezinárodního letiště Lamezia Terme. Rozkládá se na ploše 10 000 m2, oddělené od pláže piniovým hájem. V areálu najdete ubytování v mobilhomech, apartmánech a v hotelových pokojích. Nedaleko se nachází centrum městečka Sellia Marina se spoustou obchodů.

Vybavení villaggia: multifunkční hřiště, 2 bazény se skluzavkou, recepce, restaurace, pizzeria, internetové připojení, dětský koutek, wellness centrum (sauna, jacuzzi, masáže, kosmetický salón, kadeřnictví - vše za poplatek), dětské hřiště, ping-pong, půjčovna kol, parkoviště.

 

Pláž

100 - 200 m od písečné pláže, plážový servis v ceně pobytu

Strava

vlastní, nebo snídaně, oběd, večeře za příplatek

Typ ubytování

Apartmány v residenci: jednopokojové apartmány typu MONO pro 3 osoby jsou zrenovované a nově vybavené, nachází se na 1. patře, disponují balkónem, vybavených kuchyňským koutem, klimatizací, trezorem, koupelnou se spchou a WC,fénem na vlasy, TV a alarmem.

Mobilhomy jsou vybavené kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem, TV, sociálním zařízením se sprchou a WC, fénem na vlasy, klimatizací a verandou se zahradním nábytkem.

Mobilhome MARIN typu TRILO pro 5 osob: dvoulůžková ložnice, malý pokoj se 2 samostatnými lůžky a palanda. Za příplatek možnost 6. lůžka (rozkládací gauč v obývacím pokoji).

Cena zahrnuje

pronájem apartmánu / mobilhomu / týden, pobyty neděle - neděle, spotřeby energií, klimatizaci, klubovou kartu, plážový servis (1 slunečník, 1 lehátko, 1 křesílko / apartmán), závěrečný úklid (kuchyňský kout musí být uklizen, jinak se hradí poplatek 20 EUR). Poznámka: kratší pobyty možné na vyžádání, jiný příjezdový den možný na vyžádání.

Povinný poplatek

vratná kauce 100 EUR / mobilhome / apartmán

Fakultativní poplatek

ložní prádlo 7 EUR / osoba / výměna, koupelnové prádlo 7 EUR / osoba / výměna

příplatek za 4., 5., 6. lůžko: +10% z ceny

Transfer z letiště Lamezia Terme nebo z železniční stanice Catanzaro Lido na vyžádání.

Snídaně 5 EUR / osoba, oběd / večeře 15 EUR / osoba, děti 3- 12 let 12 EUR.

 

 

Itálie - Kalábrie - Sellia Marina

Selia Marina je malé městečko nacházející se na jónském pobřeží v zálivu Squillace 20 km od města Catanzaro Lido. Vyznačuje se okouzlujícími dlouhými plážemi s jemným bílým pískem. Převažují zde především velmi dobře zařízená prázdninová střediska nad menšími hotely. V této oblasti, která v sobě ještě uchovává neporušenou přírodu, lze navštívit nedaleké okresní město Crotone s krásným historickým centrem, významný řecký sloup Capo Colonna z chrámu zasvěceného Héře a letovisko Le Castella s impozantním hradem.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00