Villaggio Camping Baia Domizia s bazénem

Itálie, Baia Domizia
na pláži
animační programy
wi-fi
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Villagggio se nachází přímo na soukromé pláži dlouhé asi 1 km, přičemž celý objekt je hlídaný. Klientům je k dispozici recepce, wi-fi zóna, lékař, prádelna, možnost žehlení, myčka aut, bazén, bazén pro děti a bazén s hydromasáží, dětské hřiště, tenisové kurty, volejbalové a basketbalové hřiště, ping-pong, fitness, fotbalové hřiště, restaurace a pizzeria, supermarket, prodejna zmrzliny, minimarket a tabák. V areálu jsou pořádány animační programy a diskotéka.

Poznámka: Domácí zvířata nejsou povolena. Ve villaggiu se nesmí pohybovat auta ani jízdní kola.

Pláž

přímo na písečné pláži tyrhénského moře, plážový servis (1 slunečník + lehátko a plážové křeslo)

Strava

vlastní, možnost stravování v restauraci / pizzerii.

Typ ubytování

TRILO pro 5 osob - MAXI CARAVAN BURSTNER ESCALE 740 - pokoj s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky, obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, parkovací místo, za poplatek klimatizace

TRILO pro 6 osob - MAXI CARAVAN BURTSNER DELUXE 850 - pokoj s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky, obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, oddělené sociální zařízení / toaleta s umyvadlem, TV/sat, klimatizace za poplatek, veranda se zahradním nábytkem, 1 parkovací místo

Cena zahrnuje

pronájem apartmánu / noc, ložní prádlo, spotřeba energií, vstup do bazénů (19.04. - 15.09.), animační programy (01.06.-31.08.)

Povinný poplatek

závěrečný úklid  40 EUR / apartmán

Fakultativní poplatek

klimatizace 1 EUR / hodina (platí se dobíjecí kartou villaggia, kterou si klient nabije minimální kredit, zbývající suma na kartě při odjezdu není vratná)

Domácí zvířata nejsou povolena.

 

Itálie - Kampánie

Minulost Kampánie je spjata s Etrusky a Řeky, jejichž obrovské památky se dochovaly v Paestu. Vnitrozemí s úrodnými obdělávanými rovinami přechází v Amalfské pobřeží se strhujícími výhledy a dramatickou přímořskou oblastí Cilento. Tento kraj nad Neapolským zálivem je známý svým temperamentem a opravdovou radostí ze života.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00