Itálie, Rosolina Mare, Via dei Ginepri 47
příjeemná vila
soukromá zahrada
balkon
gril
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Příjemné a klidné letovisko ležící 70 km jižně od Benátek v blízkosti chráněné přírodní rezervace Delta del Po, mezi dvěmi řekami Adiže a Pádem. Pro svůj půvab, rozmanitost a přírodní krásy je Rosolina Mare vyhledávaným a oblíbeným místem k odpočinku a k prožití krásné dovolené. Pláž je písčitá, 8 km dlouhá s pozvolným vstupem do moře, která je bezpečná i pro malé děti a neplavce. Široká je i nabídka sportovního vyžití a několikrát do týdne se konají ranní a večerní trhy. Krásné Vilky Panarea se nacházejí cca 500 m od pláže, cca 200 m od zóny Piazza San Giorgio.

Pláž

cca 500 m - jemný, zlatavý písek, prostorná,pozvolný vstup do moře

Strava

vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)

Typ ubytování

APARTMÁN TRILO pro 6 osob - Řadové domy zkomponované 1x ložnice s manželskou postelí, 1x ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna/WC v prvním patře, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, balkon,soukromá zahrada s grilem, TV, 1x parkovací místo.

Cena zahrnuje

7x ubytování, spotřeba energií, 1x parkovací místo

Povinný poplatek

 pobytová taxa 10 EUR / apartmán / týden, závěrečný úklid 30 EUR / apartmán typ MONO a BILO, 40 EUR / apartmán typ TRILO, 60 EUR / apartmán typ QUADRO nebo superior, vratná kauce 100 EUR / apartmán MONO nebo BILO, 200 EUR / apartmá TRILO nebo QUADRO

Fakultativní poplatek

lůžkoviny 10 EUR / osobu / výměna, pes max. 20 kg ( na vyžádání v CK) 50 EUR / týden / pes, plážový servis 40 EUR (květen, červen, září) 70 EUR (červenec, srpen) - 1x slunečník + 2x lehátko / apartmán

Itálie - Benátsko - Rosolina Mare

Rosolina Mare se nachází cca 70 km jižně od Benátek v přírodní rezervaci Delta del Po. Pro svůj půvab, rozmanitost a přírodní krásu je Rosolina Mare vyhledávaným a oblíbeným místem k odpočinku a k prožití klidné dovolené. V letní sezóně ožívá Rosolina Mare čilým turistickým ruchem, sítí obchůdků, pizzerií a cukráren. Několikrát do týdne se v Rosolině Mare konají ranní a večerní trhy, hudební estrády, atrakce pro děti i dospělé.
Nově zavedená pobytová taxa ve výši 5 EUR / apartmán / týden (splatná při příjezdu v agentuře)

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00