Vila Malo More

Chorvatsko, Arbanija, Cesta Domovinske Zahvalnosti 67
přímo u pláže
pračka
gril
myčka
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Příjemné ubytování v apartmánech, které jsou moderně zařízené. Je zde i možnost snídaně, polopenze nebo plné penze. Vilka leží přímo u pláže, nabízí pro své klienty restauraci s barem, parkoviště zdarma, garáž (za příplatek), wifi připojení u recepce. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Pláž

oblázkovo-písčitá pláž, 0m

Strava

vlastní stravování (plně vybavený kuchyňský kout) nebo strava za příplatek.

Typ ubytování

Všechny apartmány mají SAT/TV, gril, pračku, myčka , terasu, povlečení.

Apartmán pro 4 osoby (50m2): 1x ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro jednu dospělou osobu a dítě max. 12 let, kuchyňský kout, koupelna/wc, terasa.

Apartmán pro 6 osob(70m2): 1x ložnice s manželským lůžkem, 1x ložnice s dvěma samostatnými lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro jednu dospělou osobu a dítě max. 12 let nebo dvě děti do 16 let, kuchyňský kout, koupelna/ wc, terasa.

Cena zahrnuje

7x ubytování, lůžkoviny, wifi připojení

Povinný poplatek

pobytová taxa = dospělá osoba 50,- / osobu / den, dítě 12.-18 let / 25,- / osobu / den

Chorvatsko - střední Dalmácie - Čiovo

Čiovo je ostrov nacházející se ve střední Dalmácii, spojený s městem Trogir pohyblivým mostem a administrativně rozdělený mezi města Split, Trogir a Okrug. Na celkové rozloze ostrova 28,8 km˛ se nachází několik obcí: Okrug Donji, Okrug Gornji, Arbanija, Slatine, Žedno, Čiovo.


Ve městě Čiovo, přímo nad jeskyní, která byla kdysi útočištěm poustevníků, byl vybudován františkánský klášter sv. Ante, který si zachoval vzhled ze XVII. stol. V klášteře se střeží koruna z pozlaceného stříbra zdobená drahokamy ze XIV. stol., socha sv. Magdaleny od Ivana Duknovića, a obrazy, z nichž je nejcennější obraz Jacopa Palme Mladšího ze XVII. stol. Z menších kostelíků se na Čiovu nacházejí kostely sv. Nikoly (XIV. stol.), sv. Andrije (VI./VII. stol.), sv. Petra (XVI. stol.). Kostel Panny Marie u moře je raně románský s renesančními dodatky, vybudovaný na památku vítězství nad Splitčany.

Okrug (Okruk) Gornji a Okrug Donji, dnes tvoří samostatnou oddělenou obec, a kdysi se nacházely pod správou Trogiru. V nich se nacházejí kostely sv. Tudora a sv. Karla Boromejského z XVIII. stol.
 
Protože je ostrov Čiovo svým způsobem prodloužení města Trogiru, nabízí množství možností  pro odpočinek, rekreaci a koupání a také četné historické památky. Středomořská vegetace, souostroví s malými malebnými ostrůvky, mírné podnebí a překrásné pláže ve skrytých zálivech Váš pobyt zcela jistě učiní nezapomenutelným. Poloha Čiova v srdci Dalmácie z něj dělá ideální výchozí bod při odhalování bohatého kulturního dědictví a přírodních krás Dalmácie. Vítáme Vás na tomto krásném ostrově!
 

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00