Vila Ibiza Menorca

Itálie, Lignano Sabbiadoro, Viale della Scultura 21
příjemné vilové ubytování
klimatizace
přímo u pláže
wifi
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Vilka se nachází zhruba 50 m od pláže a jen 500 m od malého centra letoviska. V blízkosti jsou k dispozici supermarkety, bary, pizzerie a další obchody všeho druhu. V letovisku Lignano Riviera můžete navštívit přístav Marina Uno, lázně, které provozují klasické lázeňské kůry a terapie a Riviera Park plný zeleně o rozloze 20.000 m2 s bazénem, barem s občerstvením a každodenní společenskou zábavou pro děti i dospělé.

Pláž

cca 50 m - jemný, zlatavý písek, prostorná, pozvolný vstup do moře.

Strava

vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)

Typ ubytování

Každý apartmán má v dotaci trezor - použití zdarma, pračku, TV se satelitním příjmem, klimatizaci, wifi zdarma, parkovací místo v oplocené zahradě.

Apartmán BILO pro 5 osob - Přízemí - zadní část - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, kuchyňka s lednicí a mrazákem, zahrádka - k dispozici stolek, židle, lehátka k opalování. První patro - ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, koupelna se sprchou, balkón. Apartmán

TRILO pro 6 osob - nachází se v 1.patře. Obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč pro 2 osoby, kuchyňka s lednicí a mrazákem, terasa, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo manželskou postelí, každý pokoj má svůj balkón, koupelna se sprchou. Apartmán

TRILO pro 6 osob - nachází se v přízemí. Obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč pro 2 osoby, kuchyňka s lednicí a mrazákem, terasa se zahradou) - k dispozici stolek, židle lehátko k opalování, ložnice s manželskou postelí a s 1 lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo manželskou postelí, koupelna se sprchou.

Cena zahrnuje

7x ubytování - sportřeba energií - asisteční služba

Povinný poplatek

vratná kauce 150 EUR/ apartmán,pobytová taxa 0,5 EUR / osobu / den

Fakultativní poplatek

závěrečný úklid vlastní - povlečení vlastní nebo k pronájmu za 1 EUR / os. / den - ručníky vlastní nebo k pronájmu za 1 EUR / 3 ks / den - komplexní pojištění do zahraničí

Itálie - Benátsko - Lignano

Lignano - perla italského Jadranu, jedno z nejvyhledávanějších prázdninových středisek severní Itálie. Celé město se nachází v zeleni piniových parků, dlouhá a široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je ideální pro rodiny s dětmi. Svým návštěvníkům město nabízí množství restaurací, barů, kaváren, diskoték, nejrozmanitějších obchodů a oblíbené pravidelné pondělní trhy. Nejžádanější atrakcí je vodní park AQUASPLASCH s obřími skluzavkami, tobogány, bazény, dětskými brouzdališti a bazénem s umělým vlnobitím.

Klienti dále mohou využít nabídky zajímavých lodních výletů nebo navštívit místní ZOO a další zábavné parky (Parco Junior, Aquasplash, Gulliverlandia . . . . Letovisko Lignano lze rozdělit do tří částí: RIVIERA je nejzápadnější částí letoviska a od vedle ležího letoviska Bibione je oddělena hraniční řekou Tagliamento. Tato řeka pramenící v Alpách mimo jiné odděluje i dva regiony - Benátsko (Veneto - Bibione) a Friulsko-julské Benátsko (Friuli Venezia-Giulia - Lignano). Zajímavostí je, že dialekty používané v těchto dvou regionech jsou natolik odlišné, že bez znalosti spisovné italštiny by se obyvatelé těchto dvou krajů mezi sebou nedomluvili. Riviera je, stejně jako Pineta, vhodná především pro klidnou rodinnou dovolenou nebo pro seniory hledající zeleň a klid. PINETA je druhou klidnější částí letoviska s množstvím vilek a malých apartmánů s množstvím zeleně. Vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou nebo pro seniory. SABBIADORO je nejživější částí celého letoviska, najdete zde nejvíce obchůdků, restaurací, butiků atd. Mimo jiné se zde nachází i plachetnicový přístav.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00