Vila Dalmacija Makarska

Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Vila "Dalmacija" se nachází v klidné části Makarské asi 100m od pláže, od centra města asi 15 minut chůze. Dvoupatrová vila má 9 apartmánů. Vybavení: parkoviště, TV/SAT, klimatizace, WIFI.

Pláž

oblázková, cca 100 m

Strava

vlastní, plně vybavený kuchynský kout (možnost dokoupení polopenze na vyřádání v CK

Typ ubytování

Studio St / 2 + 1 pro 2 - 3 osoby, kategorie *** Patro: zvýšené přízemí, 1., 2. patro, Pokoje: 1, Koupelny: 1, Počet osob na hlavních lůžkách: 2, Počet osob na upravených lůžkách: 1, Terasa / balkón: 1, Studio ve zvýšeném přízemí bez balkonu, výhled: zeleň -zahrada. Studio / kuchyňský kout: jedna místnost - manželská postel, stůl, židle, nádobí a příbory, dvouplotýnkový sporák, mini lednice, rozkládací pohovka. Koupelna / WC - 1: koupelna a WC jsou stejná místnost, sprcha. Balkon: stůl, židle.

Studio-A / 3 (+1) pro 2-4 osoby, kategorie *** Patro: zvýšené přízemí, Pokoje: 1, Koupelny: 1, Počet osob na hlavních lůžkách: 2, Počet osob na regulovaných lůžkách: 2, zavřená lodžie: 1, výhled: mořská strana. Studio / kuchyňský kout / obývací pokoj: jedna místnost - manželská postel, stůl, židle, nádobí a příbory, dvouplotýnkový sporák, minilednice, rozkládací pohovka. Koupelna / WC - 1: koupelna a WC jsou stejná místnost, sprcha. Lodžie: uzavřená s oknem, stolem, židlemi.

Apartmán A / 2 + 2 pro 2 - 4 osoby, kategorie *** Patro: zvýšené přízemí, 1., 2. patro, Pokoje: 1, Koupelny: 1, Osoby na hlavních lůžkách: 2, Osoby na regulovaných lůžkách: 2, Terasa / balkón: 1, Výhled: mořská strana. Pokoj - manželská postel Kuchyně / jídelna / obývací pokoj: jedna místnost - stůl, židle, nádobí a příbory, dvouplotýnkový sporák, mini lednice, rozkládací pohovka. Koupelna / WC - 1: koupelna a WC jsou stejná místnost, sprcha. Terasa: stůl, židle.

Cena zahrnuje

ubytování, spotřeba energií, lůžkoviny, klimatizace, wifi, parkování do vyčeprání kapacity

Povinný poplatek

pobytová taxa

Fakultativní poplatek

domácí zvíře není povoleno

Chorvatsko - Makarská riviera - Makarská

Město Makarská je největším letoviskem na pobřeží, které mu dalo jméno. Leží na úpatí pohoří Biokovo a se svými 12.000 obyvateli je centrem Makarské riviéry. Město bylo postaveno v benátském stylu, najdeme tu řadu historických a kulturních památek. Dnešní Makarská je především turistické letovisko s množstvím obchodů, restaurací a kaváren. V centru města se nachází přístav, odkud vyjíždějí trajekty a výletní lodi na okolní ostrovy a pobřeží..

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00