Vila Carpinelle

Itálie, Lignano Sabbiadoro, Via Arco del Maestrale 18
příjemné ubytování
klimatizace
v klidné části
wifi
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Vila CARPINELLE je složena z 6 řadových vilek ležících v klidné části letoviska nedaleko parku Parco Hemingway s dětským hřištěm. V blízkosti se nachází supermarket, bary a pizzerie. Všechny apartmány jsou mezonetové, mají vlastní sociální zařízení (typ GOLD dvojí), klimatizaci, TV, trezor, Wi-Fi, myčku, solární terasu, 2 balkony, oplocenou zahrádku s venkovním posezením a dvěma lehátky a číslované parkovací místo. Apartmány typu GOLD jsou zrenovované, mají nové vybavení a navíc pračku a mikrovlnnou troubu.

Pláž

cca 300 m - jemný, zlatavý písek, prostorná, pozvolný vstup do moře.

Strava

vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)

Typ ubytování

Každá bytová jednotka má TV, wifi,, KLIMATIZACI, 1 parkovací místo.

Apartmán QUADRO pro 8 osob - přízemí - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, kuchyňka s lednicí a mrazákem, terasa a oplocená zahrádka s nábytkem - stolek, židle, 2 lehátka k opalování. První patro - dvě ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou. Druhé patro - pokojík s mansardou, manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, terasa k opalování.

Verze Gold má navíc: pračku, myčku, mikrovlnnou troubu.

Cena zahrnuje

7x ubytování - sportřeba energií - asisteční služba

Povinný poplatek

vratná kauce 150 EUR/ apartmán, pobytová taxa 0,7 EUR / osobu / den

Fakultativní poplatek

závěrečný úklid vlastní - povlečení vlastní nebo k pronájmu za 1 EUR / os. / den - ručníky vlastní nebo k pronájmu za 1 EUR / 2 ks / den - komplexní pojištění do zahraničí

Itálie - Benátsko - Lignano

Lignano - perla italského Jadranu, jedno z nejvyhledávanějších prázdninových středisek severní Itálie. Celé město se nachází v zeleni piniových parků, dlouhá a široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je ideální pro rodiny s dětmi. Svým návštěvníkům město nabízí množství restaurací, barů, kaváren, diskoték, nejrozmanitějších obchodů a oblíbené pravidelné pondělní trhy. Nejžádanější atrakcí je vodní park AQUASPLASCH s obřími skluzavkami, tobogány, bazény, dětskými brouzdališti a bazénem s umělým vlnobitím.

Klienti dále mohou využít nabídky zajímavých lodních výletů nebo navštívit místní ZOO a další zábavné parky (Parco Junior, Aquasplash, Gulliverlandia . . . . Letovisko Lignano lze rozdělit do tří částí: RIVIERA je nejzápadnější částí letoviska a od vedle ležího letoviska Bibione je oddělena hraniční řekou Tagliamento. Tato řeka pramenící v Alpách mimo jiné odděluje i dva regiony - Benátsko (Veneto - Bibione) a Friulsko-julské Benátsko (Friuli Venezia-Giulia - Lignano). Zajímavostí je, že dialekty používané v těchto dvou regionech jsou natolik odlišné, že bez znalosti spisovné italštiny by se obyvatelé těchto dvou krajů mezi sebou nedomluvili. Riviera je, stejně jako Pineta, vhodná především pro klidnou rodinnou dovolenou nebo pro seniory hledající zeleň a klid. PINETA je druhou klidnější částí letoviska s množstvím vilek a malých apartmánů s množstvím zeleně. Vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou nebo pro seniory. SABBIADORO je nejživější částí celého letoviska, najdete zde nejvíce obchůdků, restaurací, butiků atd. Mimo jiné se zde nachází i plachetnicový přístav.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00