Tizé Village

Itálie, Rosolina Mare, Via Rosolina Mare 37
bazén
sportovní vyžití
animační programy
možnost polopenze i plné penze
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Balíčky

Popis

Prázdninové ubytování Tizé Village se nachází v zeleni, přímo v zátoce u moře s privátní pláží v letovisku Rosolina Mare. Pláž je vzdálena 800m, ale je snadno dostupná minibusem, který jezdí zdarma. Centrum letoviska se nachází asi 500m od ubytování. Villaggio nabízí ubytování ve 200 apartmánech.

Při vstupu do areálu najdete Pizzerii Tizé, která servíruje rybí i masné speciality typické pro místní italskou kuchyni a rovněž i pizzu z kamenné pece. Pizzerie má dva klimatizované sály a venkovní zahrádky s posezením a nádherným výhledem na záliv Porto Caleri.

Vybavení: olympijský plavecký bazén 50m, malý bazén pro děti, whirlpool, snack bar, pizzeria, občerstvení se zmrzlinou a čerstvými chlazenými nápoji, velké hřiště na minigolf, miniklub pro děti, tenisové, basketbalové, fotbalové a volejbalové hřiště, petanque (vše za poplatek). Ve villaggiu probíhají animační programy pro dospělé i děti (aerobik, aquaearobik, sportovní turnaje, taneční večery a večerjní představení).

Pláž

800 m, privátní pláž s plážovým servisem, převlékací kabinky a sprchy, snadbar, hřiště pro děti, tenisové a volejbalové hřiště. Na pláž se pohodlně nechejte odvéz zdarma minibusem.

Strava

vlastní nebo se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí

Typ ubytování

Všechny apartmány jsou účelně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, TV/SAT, telefon, trezor, klimatizaci (za poplatek), barbecue, balkon nebo venkovní posezení. K dispozici jsou i bezbariérové apartmány v přízemí (na vyžádání při rezervaci).

Apartmán typu BILO pro 4 osoby - TYP A/D - 46m2: v přízemí, v 1. nebo ve 2. patře, obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, manželská ložnice, koupelna se sprchou, balkón nebo terasa s krbem. Apartmány jsou umístěny v zóně laguna - recepce, některé disponují koupelnou pro handicapované hosty.

Apartmán typu TRILO pro 4 osoby - PINETA B - 42m2: v 1. patře, ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem. Apartmány jsou situované s výhledem do zahrady nebo do ulice.

Apartmán typu TRILO pro 6 osob - PISCINA B - 54m2: v 1. patře, obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, dvě manželské ložnice, koupelna se sprchou, balkón s krbem. Některé apartmány se nachází u bazénu a mají výhled na bazén.

Apartmán typu TRILO pro 5 osob - GARDEN APARTMENT - 48m2: v přízemí se zahrádkou, obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, koupelna se sprchou, terasa s krbem. 

Apartmán typu TRILO pro 6 osob - POOL LUX C - 54m2: v 1. patře, 2 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem, mohou mít výhled do zahrady nebo na bazén. Ve vilkách v blízkosti bazénu.

Cena zahrnuje

pronájem apartmánu / týden, spotřeby energií, závěrečný úklid, transfer na pláž, pobyty sobora - sobota, v termínu 29.05. - 08.06. a 07.09. - 15.09. možný pobyt na 3 noci

Povinný poplatek

pobytová taxa 0,60 EUR / osoba od 12ti let / noc

Fakultativní poplatek

Summercard - plážový servis 60 EUR / týden (1 slunečník + 2 lehátka na pláži / nebo u bazénu)

klimatiazace 55 EUR / týden nebo 10 EUR / den

ložní prádlo 6 EUR / osoba / výměna, ručníky 4 EUR / osoba / výměna

dětská postýlka 35 EUR / týden (na vyžádání předem)

2. parkovací místo 5 EUR / den (na vyžádání)

Summercard all inclusive: Summercard, klimatizace, první sadu ložního prádla a ručníků) 130 EUR / týden / apartmán

domácí zvířata 5 EUR / den (nutné mít s sebou zdravotní dokumentaci)

snídaně 7 EUR / den / dospělá osoba, 5 EUR / den / děti 0 - 11,9 let

polopenze 22 EUR / den / dospělá osoba, 15 EUR / den  / děti 0 - 11,9 let

plná penze 30 EUR / den / dospělá osoba, 21 EUR / den  / děti 0 - 11,9 let

Itálie - Benátsko - Rosolina Mare

Rosolina Mare se nachází cca 70 km jižně od Benátek v přírodní rezervaci Delta del Po. Pro svůj půvab, rozmanitost a přírodní krásu je Rosolina Mare vyhledávaným a oblíbeným místem k odpočinku a k prožití klidné dovolené. V letní sezóně ožívá Rosolina Mare čilým turistickým ruchem, sítí obchůdků, pizzerií a cukráren. Několikrát do týdne se v Rosolině Mare konají ranní a večerní trhy, hudební estrády, atrakce pro děti i dospělé.
Nově zavedená pobytová taxa ve výši 5 EUR / apartmán / týden (splatná při příjezdu v agentuře)

základní ceník / apartmán

Termíny balíčku

základní ceník / zkrácené pobyty

Termíny balíčku

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00