Talamone Village

Itálie, Talamone, Via della Marina 11
bazén a sportovní vyžití
klidná lokalita
animační programy
možnost polopenze i plné penze
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Balíčky

Popis

Villaggio se nachází v národním parku Maremma přibližně 1km od městečka Talamone, na panoramatickém místě, odkud je krásný výhled na pláž Maremma. Vilky jsou obklopené olivovníky a rozmarýnem. Klientům je k dispozici bazén s terasou se slunečníky a lehátky, dětský bazén, sportoviště - hřiště na tenis, basket, fotbal, parkoviště, recepce, restaurace, dětské hřiště, bar a obchůdek.

Pláž

tyrhénské moře, vzdálenost od písečné pláže je 500m, plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka), kánoe, vodní šlapadla, plážový volejbal, bar na pláži, v období červenec a srpen je k dispozici plážový mikrobus, který odveze klienty ke skalnatým útesům cca 1km od villaggia.

Strava

vlastní, nebo polopenze či plná penze bez nápojů

Typ ubytování

Villino Leonardo - apartmán typu BILO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a 2 lůžka, pokoj s manželskou postelí, TV, klimatizace, veranda se zahradním nábytkem.

Bungalov Michelangelo - apartmán typu BILO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a 2 lůžky, pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, všechny s výhledem na moře, klimatizace, TV.

Cena zahrnuje

pronájem apartmánu / 7 nocí, pobyty sobota - sobota, plážový servis od 01.06. (1 slunečník + 2 lehátka), plážový mikrobus v červenci a v srpnu, kánoe, vodní šlapadla na pláži, plážový volejbal, vstup do bazénu a dětský bazén, animační program (v červenci a v srpnu), využití sportovišť, ping-pong, dětské hřiště, wi-fi na recepci, spotřebu energií a závěrečný úklid.

Povinný poplatek

vratná kauce 100 EUR / apartmán

Fakultativní poplatek

ložní prádlo 10 EUR / osoba/ výměna

dětská postýlka 40 EUR / týden

domácí zvíře 5 EUR / den

polopenze 20 EUR / osoba / den, děti 4 - 11 let sleva 40%, děti do 4 let platí jen konzumaci dle jídelního lístku

plná penze 33 EUR / osoba / den, děti 4 - 11 let sleva 40%, děti do 4 let platí jen konzumaci dle jídelního lístku

Itálie - Toskánsko

Oblast Toskánsko se nachází ve střední Itálii od hřebene Apenin k pobřežnímu pásmu Tyrhénského moře. Historicky se tot území kryje s územím antické Etrurie. Toskánsko kromě pevninského území zahrnuje i ostrov Elbu a několik dalších ostrůvků podél toskánského pobřeží. Toskánsko má rozlohu okolo 23 000 km čtverečních a žije zde přes 3,5 miliónu obyvatel.Důležitým hospodářským faktorem je pro Toskánsko cestovní ruch, který představují historická města (Florencie, Siena, Pisa aj.) i pobřežní přímořská letoviska. Oblast Toskánsko je též proslulá výrobou tmavě červeného vína Chianti

základní ceník / apartmán / včasný nákup do 31.03.2019

Termíny balíčku

základní ceník / apartmán

Termíny balíčku

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00