Residence Settimo Cielo

Itálie, Rosolina Mare, Viale dei Pini 38
příjemné ubytování
ve středu letoviska
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Příjemné a klidné letovisko ležící 70 km jižně od Benátek v blízkosti chráněné přírodní rezervace Delta del Po, mezi dvěmi řekami Adiže a Pádem. Pro svůj půvab, rozmanitost a přírodní krásy je Rosolina Mare vyhledávaným a oblíbeným místem k odpočinku a k prožití krásné dovolené. Pláž je písčitá, 8 km dlouhá s pozvolným vstupem do moře, která je bezpečná i pro malé děti a neplavce. Široká je i nabídka sportovního vyžití a několikrát do týdne se konají ranní a večerní trhy.Residence je přímo v centru Viale dei Pini, leží cca 500 m od písčité pláže . K dispozici klimatizované byty, apartmány jsou zcela obnoveny. Parkování v objektu.

Pláž

- cca 500 m - jemný, zlatavý písek, prostorná,pozvolný vstup do moře.

Strava

vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)

Typ ubytování

APARTMÁN TRILO pro 5 osob - Tří pokojové apartmány s výtahem, 1x ložnice s manželskou postelí, 1x ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna/WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, balkon, TV, klimatizace.

APARTMÁN TRILO pro 7 osob - Tří pokojové apartmány s výtahem, 1x pokoj, 1 manželské lůžko + 1 patrová postel, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, koupelna/WC, vybavená terasa, TV, klimatizace, pračka, 1x parkovací místo.

Cena zahrnuje

7x ubytování, spotřeba energií, 1x parkovací místo

Povinný poplatek

pobytová taxa 10 EUR / apartmán / týden, závěrečný úklid 30 EUR / apartmán typ MONO a BILO, 40 EUR / apartmán typ TRILO, 60 EUR / apartmán typ QUADRO nebo superior, vratná kauce 100 EUR / apartmán MONO nebo BILO, 200 EUR / apartmá TRILO nebo QUADRO

Fakultativní poplatek

lůžkoviny 10 EUR / osobu / výměna, pes max. 20 kg ( na vyžádání v CK) 50 EUR / týden / pes, plážový servis 40 EUR (květen, červen, září) 70 EUR (červenec, srpen) - 1x slunečník + 2x lehátko / apartmán

Itálie - Benátsko - Rosolina Mare

Rosolina Mare se nachází cca 70 km jižně od Benátek v přírodní rezervaci Delta del Po. Pro svůj půvab, rozmanitost a přírodní krásu je Rosolina Mare vyhledávaným a oblíbeným místem k odpočinku a k prožití klidné dovolené. V letní sezóně ožívá Rosolina Mare čilým turistickým ruchem, sítí obchůdků, pizzerií a cukráren. Několikrát do týdne se v Rosolině Mare konají ranní a večerní trhy, hudební estrády, atrakce pro děti i dospělé.
Nově zavedená pobytová taxa ve výši 5 EUR / apartmán / týden (splatná při příjezdu v agentuře)

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00