Residence Mosaico s bazénem

Itálie, Lido Adriano, Via della Fontana
v blízkosti pláže
bazén
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Residence Mosaico se skládá z několika vícepatrových budov s výtahem, nachází se cca 50 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, cca 800 m od centra letoviska Lido Adriano. Součástí areálu je privátní bazén (1.6. - 10.09.) dispozici klientům je parkování.

Pláž

vzdálena cca 50 m - písečná s pozvolným vstupem do moře

Strava

vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)

Typ ubytování

TRILO pro 6 osob - třípokojový apartmán, 2x 2lůžková lůžková ložnice (ložnice s manželskou postelí, v druhém pokoji palanda nebo 2 lůžka), obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, kuchyňská linka, sociální zařízení, balkon / terasa

Cena zahrnuje

7x ubytování - spotřebu energií a vody - závěrečný úklid - 1x parkovací místo - využití bazénu od 1.6. - 10.9.

Povinný poplatek

vratná kauce 100 EUR/apartmán , pobytová taxa 1 EUR / osobu nad 14 let / den

Fakultativní poplatek

malý pes 50 EUR / týden, plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka) 15 EUR / den

Itálie - Emilia Romagna - Lido Adriano

Spolu s hlavním městem Bologna, kde jsou situovány středověké paláce kolem dvou hlavních náměstí, Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno, lákají k návštěvě města jako Ferrara se svou dominantou - vodním hradem "Castello Estense", Ravenna, jež dává na obdiv své dva vysoké benátské sloupy a baziliku "San Vitale". Za návštěvu stojí i pevnost Montebello pár kilometrů od Rimini patřící Malatestům, která přibližuje zajímavou historii této významné rodiny a život vojáků na této obranné tvrzi, ale i záhadný příběh holčičky s modrými vlasy jménem Azzurrina. Nesmíme ještě opomenout nejstarší evropskou republiku San Marino vzdálenou 30 km západně od Rimini rozprostírající se na svazích hory Monte Titano, která má vlastní mincovnu, poštovní známky, reprezentační fotbalové mužstvo a dokonce i tisícičlennou armádu. Údajně ji založil Sv. Marin, poustevník a kameník žijící ve 4. století, jenž byl nucen uprchnout před císařem Diocletianem, který pronásledoval křesťany.

 

Výlety:
MIRABILANDIA - jeden z největších zábavných parků v Itálii, kde si na své přijdou malí i velcí návštěvníci. Kromě atrakcí, zde probíhají představení s různou tématikou, 3D kino nebo si můžete odpočinou na pláži s bílým pískem . Doporučujeme celodenní návštěvu, vstupné od 20 Eu/os.
SAN MARINO - Republika San Marino leží asi 55 Km od Raveny na hoře Monte Titano a její vznik se datuje od roku 1261. Pro vstup není nutné překročit žádné hranice. Do města se vstupuje branou " Porta San Francesco ", kde stojí stejnojmenný kostel. Mezi další významné památky patří Palazzo Publico, Basilika di San Marino, pevnosti La Rocca Guraita a Franta s věží Montale.
RAVENNA - dříve toto město leželo přímo u moře, dnes je vzdáleno asi 12 km. Roku 402 se stalo hlavním městem západořímské říše. Náměstí Piazza del Popolo je centrem města, dále neopomeňte navštívit baziliku San Vitale z 6. st., kde je národní muzeum, mauzoleum Galla Placida, bapisterium Battisterio Neoniano, které vyniká štukovou a mozaikovou výzdobou - od Lida Adriana je město vzdáleno 10 km, možnost individuální návštěvy města s místní autobusovou dopravou (1Eu/cesta)

23.6.2018 - 30.6.2018
8 dní / 7 nocí
Vlastní doprava
Bez stravy
osoba
TRILO 6
TRILO 6
14 530 Kč
Cena celkem
14 530 Kč
Pokračovat k objednávce Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Termíny zájezdu

Autobusová nástupní místa:
Praha
Benešov + 250 Kč/os.
Beroun + 250 Kč/os.
Datum Počet dní Počet nocí Doprava Strava Cena od