Residence Marin

Chorvatsko, Vodice, Lovetovo ulica
příjemné ubytování
wifi
klimatizace
blízko pláže
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Známé turistické a romantické městečko na pobřeží Jadranu nedaleko Šibeniku, poskytuje bohaté možnosti pro příjemnou dovolenou. Nabízí krásnou přírodu, průzračné moře i rušnou večerní promenádu s množstvím restaurací, barů a kaváren. Znalci tvrdí, že Vodice jsou St. Tropez Jadranu. Soukromá residence Marin, leží ve Vodicích v části Lovetovo, cca 150 m od pláže, parkování ve dvoře, možnost grilování, wifi připojení.

Pláž

oblázková pláž, cca 150 m

Strava

vlastní stravování – plně vybavený kuchyňský kout

Typ ubytování

STUDIO pro 2-3 osoby: jednopokojové studio s manželským lůžkem, rozkládací gauč jako lůžko pro 3. osobu, kuchyňský kout, koupelna/wc, TV/SAT, fén, balkon.

APARTMÁN pro 4 osoby: dvoupokojový apartmán, 1x ložnice s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem jako lůžko pro 4. osobu, kuchyňský kout, koupelna/wc, TV/SAT, fén, balkon.

Cena za apartmán zahrnuje

7x ubytování, spotřeba energií, lůžkoviny

Povinný poplatek

pobytová taxa: dospělá osoba 290,- / osobu / týden, dítě 12.-18 let / 145,- / osobu / týden (platba v CK) vratná kauce 100 EUR / apartmán

Cena nezahrnuje

klimatizace 7 EUR /den

Chorvatsko - severní Dalmácie - Vodice

známé turistické a romantické městečko na pobřeží Jadranu nedaleko Šibeniku, poskytuje bohaté možnosti pro příjemnou dovolenou. Nabízí krásnou přírodu, průzračné moře i rušnou večerní promenádu s množstvím restaurací, barů a kaváren. Znalci tvrdí, že Vodice jsou St. Tropez Jadranu.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00