Residence Esmeraldo

Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Residence ESMERALDO (localita Grotticelle) na pláži Grotticelle, 9 km od městečka Tropea, které nabízí jak večerní zábavu, tak obchody a restaurace. Pro klienty je k dispozici recepce, Wi-Fi (za poplatek), bar s TV, restaurace, minimarket, parkoviště, bazén a dětský bazén se solární terasou, slunečníky a lehátky (omezený počet), tenisové kurty (1 hod. zdarma, osvětlení za poplatek), stolní tenis, animace (červenec-srpen).

Pláž

cca 350 m

Strava

vlastní, plně vybavený kuchyňský kout

Typ ubytování

APARTMÁN MONO pro 3 osoby: jednopokojové studio s manželskou postelí, dalším lůžkem a kuchyňským koutem

APARTMÁN BILO pro 4 osoby: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se dvěma lůžky a kuchyňským koutem.

APARTMÁN TRILO pro 6 osob: ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.

Cena zahrnuje

pronájem apartmánu, spotřeba energií, využití bazénu, závěrečný úklid, parkoviště, lůžkoviny a set ručníků, plážový servis do vyčerpání kapacity do 23.06. a od 16.09.2022

Povinný poplatek

pobytová taxa, vratná kauce 100 EUR / apartmán

Itálie - Kalábrie - Ricadi

Ricadi je nádherná přírodní oblast, proslavená svými krásnými písčitými plážemi, skalnatými útesy a křišťálovým mořem. Nachází se nedaleko historického města Tropea. Capo Vaticano je obklopeno rozmanitou zelení a poskytuje romantický výhled na Liparské ostrovy a z některých míst až na Sicílii. Tato oblast byla turistickým světem objevena teprve před pár lety. Ten zůstal ohromen její krásou, panenskými plážemi, a zvláště pak důkladně zakonzervovaným způsobem života plným tradic.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00