Residence Annamaria

Itálie, Lignano Sabbiadoro, Via Arco del Maestrale 10-14
příjemné ubytování
klimatizace
v klidné části
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Residence o 6-ti apartmánech leží v honosné, klidné části jen několik kroků od centra Lignana Pineta a cca 200 m od pláže a je obklopená piniemi. V blízkosti jsou obchody, restaurace a pizzerie. Nedaleko je bazén, park Gulliverlandia a zábavný park Strabilia.

Pláž

cca 200 m - jemný, zlatavý písek, prostorná, pozvolný vstup do moře.

Strava

vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)

Typ ubytování

Každý apartmán má myčku, TV/SAT, wifi připojení zdarma, klimatizaci, trezor zdarma a 1 parkovací místo. Je zde také privátní zahrada, kde si mohou hrát děti.

Apartmán TRILO pro 6 osob - ložnice s manželskou postelí a lůžkem, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem (lednice a mrazák)

Apartmán QUADRO pro 8 osob - ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s francouzskou postelí a kuchyňským koutem, malá terasa..

Cena zahrnuje

7x ubytování - sportřeba energií - asisteční služba

Povinný poplatek

vratná kauce 150 EUR/ apartmán, pobytová taxa 0,5 EUR / osobu / den

Fakultativní poplatek

závěrečný úklid vlastní - povlečení vlastní nebo k pronájmu za 1 EUR / os. / den - ručníky vlastní nebo k pronájmu za 1 EUR / 3 ks / den - komplexní pojištění do zahraničí

Itálie - Benátsko - Lignano

Lignano - perla italského Jadranu, jedno z nejvyhledávanějších prázdninových středisek severní Itálie. Celé město se nachází v zeleni piniových parků, dlouhá a široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je ideální pro rodiny s dětmi. Svým návštěvníkům město nabízí množství restaurací, barů, kaváren, diskoték, nejrozmanitějších obchodů a oblíbené pravidelné pondělní trhy. Nejžádanější atrakcí je vodní park AQUASPLASCH s obřími skluzavkami, tobogány, bazény, dětskými brouzdališti a bazénem s umělým vlnobitím.

Klienti dále mohou využít nabídky zajímavých lodních výletů nebo navštívit místní ZOO a další zábavné parky (Parco Junior, Aquasplash, Gulliverlandia . . . . Letovisko Lignano lze rozdělit do tří částí: RIVIERA je nejzápadnější částí letoviska a od vedle ležího letoviska Bibione je oddělena hraniční řekou Tagliamento. Tato řeka pramenící v Alpách mimo jiné odděluje i dva regiony - Benátsko (Veneto - Bibione) a Friulsko-julské Benátsko (Friuli Venezia-Giulia - Lignano). Zajímavostí je, že dialekty používané v těchto dvou regionech jsou natolik odlišné, že bez znalosti spisovné italštiny by se obyvatelé těchto dvou krajů mezi sebou nedomluvili. Riviera je, stejně jako Pineta, vhodná především pro klidnou rodinnou dovolenou nebo pro seniory hledající zeleň a klid. PINETA je druhou klidnější částí letoviska s množstvím vilek a malých apartmánů s množstvím zeleně. Vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou nebo pro seniory. SABBIADORO je nejživější částí celého letoviska, najdete zde nejvíce obchůdků, restaurací, butiků atd. Mimo jiné se zde nachází i plachetnicový přístav.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00