Residence Adamello Resort

Itálie, Ponte di Legno, Via Cida 53
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Nová moderní rezidence Adamello Resort se nachází v oblasti v Ponte di Legno, ve vzdálenosti přibližně 150 m od sjezdových tratí.

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce, bar s televizí, internet point, výtahy, vyhřívaná lyžárna, klubovna a místnost určená dětem.
Hosté mají možnost venkovního parkování zdarma. K dispozici je sauna a biosauna, pára nebo infračervená sauna. Za poplatek je k dispozici bezdrátové připojení k internetu (WiFi).

Strava

Hosté se stravují individuálně. Z apříplatek lze objednat snídaně formou bufetu přímo v rezidenci. V případě zájmu o večeře či obědy mají hosté rezidence Adamello Resort cca 10% slevu ve 150 m vzdálené restauraci.

Typ ubytování

Hostům se nabízí funkčně a elegantně vybavené apartmány s prvotřídním komfortem. Součástí je vybavená kuchyňka (sporák, trouba, lednice), televizor se satelitním příjmem, trezor, balkon nebo terasa a vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC).

  • Typ Mono nabízí jednopokojový byt pro 2 až 4 osoby (30 m2), který tvoří místnost s kuchyňským a jídelním koutem, gauč rozložitelný na dvoulůžko a samostatné lůžko, 4. lůžko je přistýlka.
  • Bilo tvoří dvoupokojový apartmán pro až 4 osoby (40 m2). Součástí je ložnice s vlastním vchodem vybavená manželskou postelí či dvěma samostatnými lůžky a obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s gaučem rozložitelným na dvoulůžko.
  • Trilo nabízí třípokojový apartmán pro až 6 osob, o ploše 45 m2, kteý tvoří dvě ložnice s vlastním vchodem, jedna z ložnic s manželskou postelí či dvěma samostatnými lůžky, druhá s patrovou postelí a obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s gaučem rozložitelným na dvoulůžko.
     

Cena na osobu zahrnuje

7x ubytování v plně obsazeném apartmánu, lůžkoviny, spotřeba energií, wifi připojení, ski box, parkování, dva vstupy na osobu do Adamello Spa, 6 denní Skipas Adamello Ski

nebo

6x ubytování v plně obsazeném apartmánu (v termínu 02.01. - 08.01.2022), lůžkoviny, spotřeba energií, wifi připojení, ski box, parkování, dva vstupy na osobu do Adamello Spa, 5 denní Skipas Adamello Ski

Povinný poplatek

závěrečný úklid (musí být uklizen kuchyňský kout jinak navíc poplatek 25 EUR)  MONO 40 EUR, BILO 50 EUR, TRILO 60 EUR, pobytová tax 1,80 EUR / osobu / den, vratná kauce 100 EUR / apartmán

Itálie - Dolomity - Ponte di Legno

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00