Relax a poznání v jižních Čechách - Lipno - Hotel Jestřábí + BUS doprava ***

Česká republika, Černá v Pošumaví
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Hotel Jestřábí se nachází v těsné blízkosti vodní nádrže Lipno s vlastní pláží, od centra městečka Černá v Pošumaví je vzdálen cca 800 m. Jedná se o uzavřený areál se 3  budovami. V hlavní budově je restaurace, bar,  herna s kulečníkem, šipkami, stolním tenisem a stolním fotbalem (vše je možno používat bezplatně). Pobyt v hotelu doporučujeme pro strávení klidné dovolené na břehu Lipenské nádrže pro rodinny s dětmi. Okolí nabízí celoročně bohaté sportovní i kulturní vyžití. Určitě stojí za návštěvu blízký Český Krumlov, České Budějovice a zámek Hluboká.

Program zájezdu

  • Čtvrtek: odjezd  z Teplic v 8 hod (další nástupí místa Litoměřice, Lovosice, Praha, Tábor,(Ceské Budějovice)., kolem poledne příjezd od Hluboké nad Vltavou. Prohlídka krásného jihočeského zámku Hluboká Odpolední příjezd na ubytování v Černé Pošumaví, hotel Jestřábí.
  • Pátek: individuální volno na břehu lipenského jezera
  • Sobota: návštěva Českého Krumlova – procházka historickým centrem městem, možnost návštěvy zámku – interiéry, lapidárium, barokní divadlo, zámecká věž.  Kolem 13 hod. odjezd do Frymburku, individuální volno k obědu a vyhlídková plavba lodí po lipenském jezeře. Návrat na ubytování.
  • Neděle: individuální volno
  • Pondělí: návštěva  Stezka korunami stromů v Lipně n/VL  - nabízí ohromující výhled na Lipenské jezero, šumavskou přírodu, Novohradské hory a vrcholky rakouských Alp. Zastavení ve Vyšším Brodě – možnost návštěvy kláštera. Odjezd do rakouského městečka Bad Leofelden  a zážitkového  světa perníčků Kastner – možnost posezení u kávy  a nákup perníčků.
  • Úterý: individuální volno
  • Středa: po snídani  odjezd do Teplic

Strava

Polopenze. Snídaně formou švédského stolu, večeře: hlavní jídlo, polévka, zeleninové saláty

Typ ubytování

strandardně vybavené 2 -3-lůžkové pokoje, Pokoje jsou vybaveny sprchou , WC, TV-sat. Většina pokojů s balkonem.

Cena na osobu  zahrnuje

Autobusová doprava (Teplice, Litoměřice, Lovosice, Praha, Tábor, České Budějovice ), 6 x ubytování s polopenzí, průvodce CK, program zájezdu (bez vstupů), zákonné pojištění CK, místní poplatky

Cena nezahrnuje

vstupy do objektů – zámek Český Krumlov 150,- Kč /100,- Kč senior, plavba lodí po Lipně , Stezka v korunách stromů 250,- Kč/senioři 215,- Kč

Česká republika - Jihočeský kraj - Černá v Pošumaví

Obec Černá v Pošumaví se nachází v okrese Český Krumlov, kraj Jihočeský, na levém břehu Lipenské přehrady zhruba 18 km jihozápadně od Českého Krumlova.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00