Penzion Selce **

Chorvatsko, Selce, Šetalište Ivana Jeličića 18
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis lokality

Selce je malé turistické středisko na Kvarneru. Nachází se v zátoce, asi 3 km od letoviska Crikvenica. Selce je s Crikvenicí spojeno promenádou, což je ideální k procházkám, rekreační jízdě na kole či kolečkových bruslích. Selce je velmi oblíbeným místem turistů zejména díky krásným plážím. Selce má čisté moře s plážemi vhodnými pro rodiny s dětmi. Zátoka Selce spolu se sousední zátokou Slane je vhodná k provozování vodních sportů. Najdete zde také malý přístav, půjčovnu sportovních potřeb, restaurace a kavárny. Neschází zde ani kulturní vyžití. Letovisko je vyhledáváno spíše pro rodinnou rekreaci.

Popis ubytování

Pension Selce se nachází v první řadě u moře, pouhých 100 m od centra města. K vybavení pensionu patří restaurace, recepce, kavárna a WiFi (zdarma). Parkování je možné na parkovišti v blízkosti pensionu cca 50 m za poplatek 50 Kn (omezená kapacita) nebo u hotelu Slaven, který je vzdálen přibližně 300 m od pensionu (za poplatek cca 7 €/den/auto). Samozřejmě je možné parkovat i v okolních ulicích.

Pláž

Nejbližší betonová pláž se nachází cca 30 m od pensionu. Krásná písčito – oblázková pláž se nachází cca 250 m od pensionu.

Strava

Snídaně jsou podávány formou bufetu, Večeře jsou servírované (polévka, hlavní jídlo – výběr ze 2 menu, salát, dezert

Typ ubytování

2-3lůžkové pokoje se sociálním zařízením, některé s balkonem. Typy menší dvoulůžkový pokoj bez možnosti přistýlky, dvoulůžkový pokoj směr park s možností přistýlky, dvoulůžkový pokoj směr moře s možností přistýlky

Cena zahrnuje

7x ubytování s polopenzí, klimatizace, wifi, pobytová taxa

Povinný poplatek

registrační poplatek 1,10 EUR / osobu / pobyt

Fakultativní poplatek

pes na vyžádání v CK za poplatek 5 EUR / den

Chorvatsko - Kvarnerská riviera - Selce

Zemědělské a rybářské městečko Selce patří mezi malá, vyhledáváná a především klidná letoviska na Jadranu. Selce leží na pobřeží Vinodolského průlivu (Vinodolski kanal), 3 km jihovýchodně od známější Crikvenice. V okolí se pěstuje vinná réva a další zemědělské plodiny. Selce má podobné přírodní podmínky jako Crikvenice, je však podstatně skromnější. Má starou tradici rodinné rekreace. Je zde léčebna specializovaná na léčení srdečních a revmatických chorob i chorob dýchacích cest.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00