Penzion Klek ***

Chorvatsko, Selce, Šetalište Ivana Jeličića 32
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Penzion Klek se nachází přímo u pláže oddělen místní komunikací,v blízkosti centra města Selce. Selce jsou menší klidnější destinací (původně rybářské městečko), které je vzdáleno cca 3 km od města Crikvenice.

Pláž

Pláže jsou oblázkové i betonová plata cca 100 m s pozvolným vstupem do moře vhodné pro rodiny s dětmi. Jsou zde vhodné podmínky i pro aktivní dovolenou v nabídce vodních sportů, možnost dlouhých procházek, jízdy na kole, kolečkových bruslích, tenisu, minigolfu.

Strava

Strava je formou polopenze, kde snídaně se podává přímo v penzionu a na večeři - formou bufetu se dochází do 100m vzdáleného hotelu Selce.

Typ ubytování

ubytování v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek orientovaných směrem do parku nebo na mořskou stranu. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, ledničkou, WI-FI a sociálním zařízením, některé s balkonem

Cena zahrnuje

7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji dle ceníku, polopenze, pobytová taxa

Chorvatsko - Kvarnerská riviera - Selce

Zemědělské a rybářské městečko Selce patří mezi malá, vyhledáváná a především klidná letoviska na Jadranu. Selce leží na pobřeží Vinodolského průlivu (Vinodolski kanal), 3 km jihovýchodně od známější Crikvenice. V okolí se pěstuje vinná réva a další zemědělské plodiny. Selce má podobné přírodní podmínky jako Crikvenice, je však podstatně skromnější. Má starou tradici rodinné rekreace. Je zde léčebna specializovaná na léčení srdečních a revmatických chorob i chorob dýchacích cest.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00